BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sociokultūrinių, laisvalaikio ir užimtumo veiklų organizavimas darbingam jaunimui iš socialinės rizikos ir nepasiturinčių šeimų

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0082

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Teikdami paslaugas šeimoms socialiniai darbuotojai dažnai susiduria su jaunimu, kurie gyvendami sunkumus patiriančiose šeimose, vasaros metu, neturi jokio užimtumo, neturi galimybės ir sąlygų užsiimti pozityvaus laisvalaikio veiklomis. VšĮ Alytaus socialinių paslaugų centras kiekvieną einamąjį metų ketvirtį apie tokius jaunus žmones informuoja Jaunimo reikalų departamentą. Neveiklių jaunuolių šeimose, kurioms teikiamos socialinės, prevencinės/bendruomeninės ir vienkartinės socialinės paslaugos yra apytiksliai 20 asmenų. Socialinių darbuotojų rūpesčiu tampa minėto jaunimo prasmingas įveiklinimas vasaros atostogų metu. Todėl projekto metu planuojamos sociokultūrinės, laisvalaikio ir užimtumo veiklos, nukreiptos į darbingą jaunimą iš socialinės rizikos šeimų organizavimas ir įgyvendinimas, jaunimas įsitrauks į prasmingas veiklas (išvykas, stovyklas, šventes ir kt.), kurios vyks VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Vaikų dienos ir Neįgaliųjų užimtumo centruose, kartu su klientais pozityviai leisdami laiką, turės galimybę į darbo užmokesčio kompensavimas jaunimui iš socialinę atskirtį patiriančių šeimų vasaros atostogų metu, 6 asmenys* 3 mėnesiai * 16 val/per mėn.* 5,00 eur. viso 1440 eurų; Kvalifikacją turintis asmuo darbui su jaunuoliais1 asmuo* 3 mėnesiai * 54 val/per mėn.* 7,50 eur. viso 1217 eurų (įkainis pagal ESFA rekomendacijas darbo užmokesčiui); Viso projekto vertė 4,000 eurų. Paslaugą teiks įdarbintas kvalifikaciją turintis asmuo, taip pat jam pagelbės 2 savanoriai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-08-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 145,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai