BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Suneriamų tvorų segmentų sistemos „Pasidaryk tvorą pats“, naudojant pažangias lengvo lydinio medžiagas, prototipo sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-01-0206

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB Alu tvoros
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-01

Projektu siekiama sukurti suneriamą strypinių mechaninių sistemų (individualių namų valdų tvorų segmentų) konstrukciją iš, labiau, nei plienas, atsparaus korozijai, ilgaamžiškesnio nei medis ir tvirtesnio nei plieno skardos lankstiniai, aliuminio lydinio komponentų, kuriai pagaminti nereikėtų naudoti suvirinimo ar tvoralenčių tvirtinimo kniedžių bei varžtų (medvaržčių) pagalba. Sistema turi būti pakankamai paprasta, kad pirkėjas galėtų pats susirinkti tvoros segmentą. Tam būtina nustatyti tokioms konstrukcijoms gaminti naudotinų aliuminio lydinių profilių parametrus bei sukurti tų profilių jungimo elementus, iš kurių surinktos konstrukcijos atlaikytų įvairaus pobūdžio eksploatacines apkrovas, eliminuotų problemas atsirandančias dėl medžiagų fizinių savybių pokyčio esant temperatūriniams svyravimams, ir tuo pačiu užtikrintų minimalias gana brangios tokioms konstrukcijoms gaminti naudojamos medžiagos (aliuminio lydinio) sąnaudas, t.y. maksimalų gaminio funkciškumą esant minimaliai savikainai. Jungtys turi būti universalios, t.y. tinkamos gaminant segmentus iš skirtingų rūšių profilių, taip sukuriant daug skirtingo dizaino tvorų. Tam bus sukurta ir išleista visa eilė naujų unikalių profilių, pagaminti kelis prototipus ir atlikti su jais įvairius parametrus nustatančius testus. Projekto pabaigoje bus numatoma pasiekti 6 o gal net ir 7 MTEP etapą. Įvykdžius projektą bus sumažintas neigiamas tokius gaminius gaminant naudojamų technologijų poveikis žmogaus sveikatai ir aplinkai, atsiras galimybė išplėsti įmonės rinką ir į užsienio šalis, nes planuojamas sukurti inovatyvios konstrukcijos gaminys bus patrauklesnis užsienio klientams, pasižymės mažesniais transportavimo bei įrengimo kaštais. Taip bus sudaromos prielaidos augti darbo vietų skaičiui juos gaminančioje įmonėje, užsakymų vežėjams apimtims ir t.t.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-01-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2021-03-22)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 34 782,65 Eur
Prašoma finansavimo suma: 27 826,12 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai