BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Trakų senamiesčio gatvių ir viešųjų erdvių želdinių ir želdynų tvarkymas

Nr. 05.5.1-APVA-R-019-01-0010

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Trakų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Trakų raj.
Priemonė Kraštovaizdžio apsauga
Prioritetas 5 PRIORITETAS. Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos
Projekto sąrašo numeris 05.5.1-APVA-R-019-01

Numatoma tvarkyti teritorija yra Trakų istoriniame nacionaliniame parke ir pagal parko funkcinį zonavimą patenka į Trakų senamiesčio urbanistinį draustinį ir į Trakų salos bei pusiasalio pilių kultūrinį rezervatą. Nagrinėjamoje teritorijoje kraštovaizdžio, o ypač jo gamtinės dalies ekologinį, kultūrinį, vizualinį-estetinį ir rekreacinį potencialą menkina blogos sanitarinės būklės ir menkaverčiai želdiniai, užgožiantys unikalų gamtovaizdį ir istorinį-kultūrinį kraštovaizdį, senų, yrančių asfalto ir betono dangų ir struktūrinių elementų likučiai, dalis teritorijos (Bažnytėlės sala) nėra prieinama parko lankytojams. Projekto tikslai ir uždaviniai – formuoti kultūros paveldo objektų ir gamtinio karkaso teritorijose esančių teritorijų kraštovaizdį, gerinti kraštovaizdžio vertybių būklę, atkurti, išryškinti kraštovaizdžio funkcijas ir vertybes, užtikrinti kraštovaizdžio, atskirų jo elementų išsaugojimą, atkūrimą ir reprezentavimą, didinti kraštovaizdžio estetinį potencialą ir ekologinį stabilumą. Minėtiems tikslams ir uždaviniams siekti numatomos šios konkrečios priemonės: atlikti numatomos tvarkyti teritorijos želdinių inventorizaciją ir parengti dendrologines išvadas; atsižvelgiant į inventorizacijos rezultatus ir dendrologines išvadas, atnaujinti ir sutvarkyti Trakų miesto želdinius, esančius kultūros paveldo teritorijose, miesto funkcinėse zonose, gatvėse ir kitose viešose erdvėse, parkuose, skveruose bei vandens telkinių pakrantėse; atnaujinti pėsčiųjų takus ir numatyti senų, yrančių asfalto ir betono dangų ir struktūrinių elementų išardymą ir nuėmimą; sudarant galimybes pėstiesiems patekti į Bažnytėlės salą ir siekiant atkurti vietos tapatumo išsaugojimo funkcijas – atstatyti medinį pėsčiųjų tiltą (lieptą) iš Karvinės salos į Bažnytėlės salą Galvės ež.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-12-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 264 183,53 Eur
Prašoma finansavimo suma: 224 556,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2018-07-24
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-09-01
Sutarties pasirašymo diena: 2019-03-29
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
366 193,21 311 264,23 86 859,30 83 935,42

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Išsaugoti, sutvarkyti ar atkurti įvairaus teritorinio lygmens kraštovaizdžio arealai Vienetai 1.00 0.00
2 Teritorijų, kuriose įgyvendintos kraštovaizdžio formavimo priemonės, plotas Hektarai 9.70 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-14 08:05

Susiję įrašai