Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

UAB "Kiwa Inspecta" darbuotojų mokymas ir specifinių kompetencijų tobulinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0091

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas UAB "Kiwa Inspecta"
Regionas Vilniaus miesto
Priemonė Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-846-01

UAB "Kiwa Inspecta" yra tarptautinė nepriklausoma ekspertų kompanija, teikianti potencialiai pavojingų įrenginių techninės būklės tikrinimo, atitikties vertinimo ir sertifikavimo paslaugas. Įmonė yra akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro tikrinti potencialiai pavojingų įrenginių techninę būklę bei vertinti atitiktį.Įmonėje dirba apie 70 darbuotojų. Darbo specifika lemia tai, kad rinkoje nėra reikiamų specialistų, juos apmokyti ir paruošti darbui turi pati įmonė. Taip pat įmonei siekiant teikti kokybiškas paslaugas, būtinas ir esamų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas.Pagrindinis projekto tikslas - tobulinti esamų ir naujų darbuotojų kompetenciją, žinias ir gebėjimus. Projekte numatyti mokymai yra tiesiogiai susiję su darbuotojų atliekamu darbu ir yra skirti darbuotojų specifinių kompetencijų ir įgūdžių tobulinimui. Mokymų programos išskaidytos pagal jų atliekamas funkcijas įmonėje, siekiant didžiausios naudos, pritaikant darbuotojų gebėjimus prie įmonės poreikių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie Investicijų skatinimo ir pramonės plėtros 2014–2020 metų programos pirmojo tikslo „Didinti tiesiogines investicijas į gamybos ir paslaugų sektorius“, atsižvelgiant į tai, kad investuojama tiesiogiai į įmonės darbuotojus, bei trečiojo Programos tikslo „Aprūpinti Lietuvos verslą konkurencingais žmogiškaisiais ištekliais“ antrojo uždavinio „Sukurti nuolat veikiančias žmogiškųjų išteklių kompetentingumo tobulinimo priemones“ įgyvendinimo. Projektas taip pat prisidės prie ES BJRS numatytos politinės srities „Švietimas“, kadangi vienas šios politikos apimčių yra švietimas, įskaitant suaugusiųjų švietimą ir neformalųjį švietimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-06-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-08-14)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 218 401,40 Eur
Prašoma finansavimo suma: 109 200,70 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2018-09-17
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
211 566,70 105 783,35 26 615,06 13 307,53

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją 163.00 42.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-17 07:40

Susiję įrašai