BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB "YIT Lietuva" darbuotojų kvalifikacijos, žinių ir gebėjimų tobulinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0092

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas UAB "YIT KAUSTA"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-846-01

UAB „YIT Kausta“ priklauso Suomijos įmonių grupei. Grupės veikla vykdoma 11 šalių – Suomijoje, Rusijoje, Skandinavijos šalyse, Baltijos šalyse, Čekijos Respublikoje, Slovakijoje ir Lenkijoje. Pagrindinė UAB „YIT Kausta“ veikla - butų, verslo patalpų ir aplinkos plėtra ir statyba, taip pat infrastruktūros statybos ir asfaltavimo darbai. Norėdama užtikrinti aukštą paslaugų kokybę bei kokybišką darbuotojų darbą, UAB „YIT Kausta“ privalo investuoti į žmogiškųjų išteklių tobulinimą, darbuotojų mokymus, padėsiančius jiems tobulėti ir įgyti reikiamų žinių, siekiant įgyvendinti pavestas užduotis. Projekto įgyvendinimo metu planuojama apmokyti dabartinius ir būsimus UAB „YIT Kausta“ darbuotojus, keliant ir suteikiant specifines kompetencijas, būtinas kasdieniniame darbe atliekant tiesiogines darbo funkcijas. Pareiškėjas, planuodamas mokymus, siekia suteikti savo darbuotojams statybų, užsienio kalbos, rinkodaros, pardavimų, žmogiškųjų išteklių valdymo ir kt. sričių žinias bei įgūdžius. Mokymų metu darbuotojų įgytos žinios ir kompetencijos tiesiogiai prisidės prie UAB „YIT Kausta“ reikalavimus atitinkančių kasdienių funkcijų vykdymo. Numatoma, jog teigiami pokyčiai pareiškėjo vykdomoje veikloje pasireikš tiek projekto įgyvendinimo metu, tiek ir pasibaigus projektui. Investavus į projekto įgyvendinimą bus pasiekti tiek kiekybiniai (apmokytas darbuotojų skaičius), tiek ir kokybiniai (padidinta darbuotojų kvalifikacija ir žinios) rezultatai. Projektas sukurs pridėtinę vertę: didins kompetentingų darbuotojų skaičių, padidins įmonės konkurencingumą ir prisitaikymą prie rinkos poreikių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-06-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-08-14)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 862 968,58 Eur
Prašoma finansavimo suma: 431 484,28 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2021-09-17
Sutarties pasirašymo diena: 2018-09-17
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
781 602,02 390 801,01 122 538,66 61 269,33

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 163.00 108.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-20 07:47

Susiję įrašai