BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Verslo organizavimo e-procesų tobulinimas įmonėje "SRPM Technology"

Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0150

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas UAB "SRPM Technology"
Savivaldybė Klaipėdos miesto
Priemonė E-verslas LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-806-01

Šiuo projektu siekiama įgyvendinti tikslą – padidinti įmonės darbo našumą, diegiant elektroninio verslo sprendinius. El. verslo sprendinį sudaro: interaktyvi įmonės rinkodaros valdymo sistema (1), darbo jėgos paieškos e-platforma (2) ir el.parduotuvės sprendinys (3). Įmonei labai aktualu turėti interaktyvią įmonės rinkodaros valdymo sistemą, kurios pagalba įmonės atsakingi darbuotojai ne tik galėtų pasyviai dirbti su turima informacija, bet ir valdyti, filtruoti, dirbti su ribotos prieigos dokumentų dalimis, susirašinėti ir kaupti susirašinėjimo istoriją, iškart susisiekti su pageidaujamomis tikslinėmis grupėmis ir gauti atgalinį ryšį ir pan. Kadangi įmonės veiklos sritis specifinė (konstrukcinių metalo gaminių gamyba, metalo apdorojimas, inžinerinių statinių statyba ir kt.), įmonei ypatingai aktualu turėti ir valdyti informaciją prieinamos darbo jėgos šioje srityje pasiūlą ir paklausą. Tokios e-platformos pagrindu įmonė galės gauti informacijos apie darbo jėgos pasiūlą arba užklausti ir planuoti darbo jėgos poreikį ateityje, susisiekiant su konkrečiais asmenimis, ieškančiais darbo, priklausomai nuo darbo profilio nurodytoje veiklos srityje, nuo geografinės darbo vietovės, nuo užimtmo sąlygų, nuo darbo trukmės ir pan. Kadangi įmonė veikia ne tik Lietuvos rinkoje, tampa vis labiau aktualu automatiškai suforminti užsakymą, preliminarią sąskaitą, sukurti atsiskaitymo platformą, vesti klientų atsiskaitymo istoriją ir atidėtus bei uždelstus mokėjimus. Siekiant stiprinti pozicijas ne tik vidaus, bet ir užsienio rinkose, modernūs atsiskaitymo būdai tampa aktualūs, padidinantys įmonės darbo našumą ir konkurencingumą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-10-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-02-03)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-02-12) 100.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 23 015,16 Eur
Prašoma finansavimo suma: 13 800,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2016-04-25
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
15 759,27 9 455,00 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įdiegus e-verslo sprendimus, optimizuoti verslo procesai Skaičius 3.00 0.00
2 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-14 07:46

Susiję įrašai