Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

World Courier (Lithuania), UAB darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-02-0006

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas World Courier (Lithuania), UAB
Regionas
Priemonė Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-846-02

2017 m. gale pasaulinė specializuotos logistikos lyderė WORLD COURIER MANAGEMENT LIMITED įkūrė World Courier (Lithuania), UAB. Lietuvos įmonė plėtos logistikos paslaugas ir atliks regiono finansinių paslaugų centro funkcijas. World Courier yra pasaulinės farmacijos koorporacijos „AmerisourceBergen” dukterinė įmonė. Vilniuje atidaryta įmonė didžiausią dėmesį skirs gyvybės mokslų, farmacijos, sveikatos priežiūros ir kitų organizacijų, kurioms reikalingas greitis ir itin patikimas pristatymas, pervežimams. Bendrovės specializacija – siuntos, reikalaujančios ypatingos skubos ir temperatūros kontrolės. Tai pirmoji specializuotas logistikos paslaugas teikianti įmonė, kuri turės biurą mūsų šalyje. Bendrovės plėtra padės geriau tenkinti augančią tokių paslaugų paklausą Baltijos ir Centrinės Rytų Europos regione. Šiuo metu vyksta įmonės personalo komplektavimas. Iš viso planuojama Lietuvoje įdarbinti ir projekto metu apmokyti ne mažiau kaip 125 darbuotojus. Teikiamo projekto metu planuojama kelti IT , finansų, klientų aptarnavimo, logistikos ir pirkimų specialistų kvalifikaciją, siekiant užtikrinti kompetencijas, būtinas atlikti tiesiogiai su darbu susijusias operacijas ir funkcijas, bei užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Teikiamo projekto tikslas – World Courier (Lithuania), UAB darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas, ugdant specializuotas profesines žinias bei įgūdžius, reikalingus konkrečioje darbo vietoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-07-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-09-04)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 500 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 250 000,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-11-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
498 470,61 249 235,30

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją 163.00 125.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-17 07:40

Susiję įrašai