BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Sukūrimo data: 2018-09-20 15:40
Paraiškos pateikimo terminas: 2018-09-28 00:00

Įgyvendinančioji institucija Centrinė projektų valdymo agentūra
Ne perkančioji organizacija VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba
Projektas Informavimo, konsultavimo ir mokymų elektroninių paslaugų vykdant integruotą augalų apsaugą modernizavimas ir plėtra
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai ausra.minkeviciene@lzukt.lt Telefono numeris.: (8 347) 44059
Nuoroda -

Bepiločiai orlaiviai

Perkami 5 (penki) vnt. bepiločių orlaivių, kurie bus naudojami esamos augalų pasėlių specifinės būklės ir/ar augalų sveikatos būklės nustatymui, siekiant teikti savalaikes kenksmingųjų organizmų plitimo ir augalų apsaugos priemonių naudojimo konsultacijas ir rekomendacijas. Pirkimas skirstomas į tris pirkimo objekto dalis: I dalis – bepilotis orlaivis fiksuoto sparno su multispektrine kamera, perkamas kiekis 1 (vienas) vienetas, II dalis – bepilotis orlaivis ne fiksuoto sparno su dvejomis kameromis, perkamas kiekis 1 (vienas) vienetas, III dalis – bepilotis orlaivis ne fiksuoto sparno su viena kamera, perkamas kiekis 3 (trys) vienetai. Pirkimo Konkurso sąlygos pridedamos. Vokų su pasiūlymais atplėšimo procedūra vyks 2018 m. rugsėjo 28 d. 11.00 val. 00 min. (Lietuvos Respublikos laiku), adresu Stoties g. 5, Akademija, Dotnuvos sen., Kėdainių r., 211 kab. Įgaliotas asmuo palaikyti tiesioginį ryšį su Tiekėjas ir gauti su pirkimo procedūromis susijusius pranešimus yra pirkimų specialistė Aušra Minkevičienė, tel. Nr. +370 347 44059, el. paštas ausra.minkeviciene@lzukt.lt.

Bepiločių orlaivių pirkimo konkurso sąlygos.docx

Susiję pirkimų skelbimai