BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2021-06-14 19:06
Paraiškos pateikimo terminas: 2021-06-23 12:00

Įgyvendinančioji institucija Lietuvos verslo paramos agentūra
Ne perkančioji organizacija UAB Bitdegree
Juridinio asmens kodas 304617863
Projektas Naujos kartos interaktyvių online kursų kūrimo technologija
Projekto (paraiškos) kodas 01.2.1-LVPA-K-856-01-0248
Kontaktai augustinas@bitdegree.org Telefono numeris.: +370688 26 809
Nuoroda -

FORMALIOS ONLINE PROGRAMAVIMO MODULINĖS MOKYMOSI PROGRAMOS KURSO SUKŪRIMO, PRIEIGOS SUTEIKIMO IR DALYVIŲ PRITRAUKIMO PASLAUGOS

Perkamos paslaugos susideda iš šių dalių: I dalis „Formalios ir akredituotos programavimo mokymų programos turinio perdavimas“, II dalis „Palyginamųjų duomenų apie online ir offline (tradiciniais klasėse vykdomais kursais) mokymų programų vykdymą teikimas ir tyrimo atlikimas“, III dalis „Studentų online mokymams suradimas“. Perkamos visos dalys kartu, pirkimas į dalis neskaidomas. Detalesnė informacija pateikta techninėje specifikacijoje kartu su pirkimo dokumentais. Tiekėjas perduoda formalios programavimo modulinę mokymų programos (toliau – Programa) turinį Pirkėjui. Pirkėjas Programos pagrindu kuria Online kursų kūrimo technologiją ir įgauna teisę tobulinti formalią Programą bei atlikti online mokymus. Perduotos programos pagrindu Pirkėjas vykdys online mokymus ne mažiau kaip 3 grupėms. Tiekėjas įsipareigoja per sutarties laikotarpį savo organizacijoje apmokyti ne mažiau kaip 3 grupes offline kursų pagal tokią pačią Programą ir perduoti duomenis apie Programos pravedimo rezultatus Pirkėjui. Pirkėjas remiantis gautais duomenimis atliks palyginamuosius dviejų mokymosi būdų (Online ir Offline) mokslinius tyrimus, siekdamas nustatyti studentų motyvaciją ir kitus parametrus, būtinus Online kursų kūrimo technologijos sukūrimui.

KONKURSO DOKUMENTAI_Bitdegree_FINAL 2021 06 14.pdf

Susiję pirkimų skelbimai