BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

INVEGOS 20-mečiui skirta instaliacija „Viršūnės“ taps Vilniaus šviesų festivalio dalimi

2022 m. sausio 21 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) 20-ies metų veiklą pristatanti instaliacija „Viršūnės“ taps Vilniaus gimtadienį mininčio renginio „Vilniaus šviesų festivalis 2022“ dalimi. Festivalio svečiai, aplankę INVEGOS instaliaciją, turės puikią progą pakeliauti po 20-ties įmonės veiklos metų istoriją ir pamatyti, kaip pamečiui kito mokesčių mokėtojų lėšomis vykdomos investicijos, jų atsiperkamumas ir įtaka šalies ekonomikai.

Rodoma:
Tai precedento neturintis atvejis, kai viešojo sektoriaus įmonė, minėdama savo veiklos 20-metį, visus sukauptus duomenis pavertė meno kūriniu ir juo dalijasi su visuomene, parodydama valstybės efektyvių investicijų mastą ir kokio dydžio sukurta pridėtinė vertė ne tik verslui, bet ir šalies ekonomikai.

„Tai precedento neturintis atvejis, kai viešojo sektoriaus įmonė, minėdama savo veiklos 20-metį, visus sukauptus duomenis pavertė meno kūriniu ir juo dalijasi su visuomene, parodydama valstybės efektyvių investicijų mastą ir kokio dydžio sukurta pridėtinė vertė ne tik verslui, bet ir šalies ekonomikai“, – meninės instaliacijos reikšmę įvardija INVEGOS generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

Tęsdamas mintį K. Motiejūnas pabrėžia, kad INVEGA visada dirbo verslo labui ir atsakingai užpildydavo finansavimo trūkumo spragas, todėl per 20 metų laiku ir tikslingai atliktos daugiau nei 2 milijardų eurų investicijos sukūrė prielaidas finansuoti daugiau nei 47 tūkst. verslų ir pritraukti daugiau kaip 1,4 milijardo eurų privataus kapitalo. Kelionę link tokių skaičių festivalio lankytojai galės įvertinti pamečiui: instaliacijoje atskleidžiamas kiekvienais metais finansuotų verslų ir taikytų priemonių skaičius bei sudarytų sandorių sumos.

Instaliacijos „Viršūnės“ autorė – menininkė Agnė Kišonaitė. Šviečiantį meno kūrinį, primenantį 4 m aukščio, 100 metrų ilgio ir 50 metrų pločio kalnus, šviesų festivalio svečiai galės aplankyti prie Baltojo tilto įsikūrusios čiuožyklos. O skaitmeninę instaliacijos versiją galima pamatyti adresu https://invega.lt/invega20.

Sausio 25-ąją sugrįžtantis IV Vilniaus šviesų festivalis vyks iki pat sausio 29 d., meno galerijos instaliacijos sostinės dangų nušvies vakarais nuo 17 val. iki 22 val. Festivalio lankytojai kartu su INVEGOS veiklą atspindinčiu šiuolaikinio meno kūriniu „Viršūnės“ galės pamatyti dar dviejų dešimčių menininkų iš viso pasaulio sukurtus projektus: menines instaliacijas, šviesos projekcijas, skaitmeninio meno ir apšvietimo dizaino sprendimus, miesto architektūrą transformuojančius kūrinius. Daugiau informacijos apie festivalį https://lightfestival.lt

Apie INVEGĄ
UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ – LR Vyriausybės įkurta nacionalinė plėtros įstaiga, skirta padėti Lietuvos verslui gauti reikiamą finansavimą. INVEGA efektyviai įdarbina mokesčių mokėtojų pinigus, kompetentingai vertina riziką ir orientuojasi į visos šalies gerovę kuriančius verslo projektus: jos suteikiamos garantijos padeda išspręsti nepakankamo ar nepatrauklaus finansų įstaigoms užstato problemą, administruojamos ir tiesiogiai teikiamos lengvatinės paskolos, subsidijų bei rizikos kapitalo priemonės palengvina finansavimo gavimą.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gegužės 2022
Pr An Tr Ke Pe Še Se
25 26 27 28 29 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04 05