BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Jūsų dėmesiui – naujienlaiškis „Investuoju atsakingai“ Nr. 5

2017 m. liepos 13 d. / Finansų ministerija

Penktajame naujienlaiškio „Investuoju atsakingai“ numeryje susipažinsite su „Europos burių" 2017 laureatų komunikacijos sėkmės istorijomis. Taip pat NVO kviečiame prisidėti prie ES investicijų komunikacijos. O visus ES investicijų projektų vykdytojus raginame rengtis ir rudenį aktyviai dalyvauti #investuojuatsakingai iniciatyvoje.

Rodoma:

„Europos burių“ laureatų patarimai projektų vadovams: kodėl mažesnė bendruomenė nebūtinai reiškia mažesnį susidomėjimą?

Birželio 29 d. įteikti Finansų ministerijos rengiami „Europos burių“ apdovanojimai, skirti geriausiems Europos Sąjungos investicijų lėšomis vykdomiems projektams. Keturiose kategorijose nugalėtojai išrinkti publikos balsais www.esinvesticijos.lt svetainėje, tad prizui reikėjo ne vien kokybiškų rezultatų, bet ir gebėjimo patraukliai pateikti juos žmonėms. Kaip savo įvykdytus projektus pristatė laimėtojai ir kokios skirtingos komunikacijos su visuomene strategijos padėjo pasiekti geriausių rezultatų?

Apdovanojimų laimėtojai sutiko, jog dalyvaudami jau jautė bendruomenių palaikymą, mat pačią savo veiklą priderino prie realių žmonių poreikių. Skaityti daugiau...

 

NVO kviečiame prisijungti prie ES fondų komunikacijos

Finansų ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra kviečia teikti paraiškas ir planuoti vykdyti ES fondų komunikacijos veiklas nevyriausybinės organizacijos (NVO) bei socialinius ekonominius partnerius, atstovaujančius įvairias asociacijas.

Priemone „Komunikacija apie ES investicijas“ siekiama ne tik įtraukti NVO bei socialinius ekonominius partnerius į ES fondų komunikacijos procesą, jį papildyti naujomis, kūrybiškomis veiklomis bei užtikrinti įvairių socialinių grupių informavimą, bet ir paspartinti 2014–2020 m. ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje numatytų tikslų įgyvendinimą. Daugiau informacijos ir kvietimą teikti paraiškas rasite čia: https://www.esinvesticijos.lt/lt/naujienos/nvo-kvieciamos-prisijungti-prie-es-fondu-komunikacijos.

 

Raginame projektų vykdytojus ruoštis viešiesiems aptarimams

ES investicijų projektų vykdytojus ir projektus planuojančias institucijas raginame plačiau pristatyti be aptarti planuojamus ar vykdomus projektus. Ruošiantis renginiams, kviečiame užpildyti ES investicijų svetainėje pateiktą formą – apie Jūsų organizuojamą renginį pranešime visiems ES investicijų svetainės skaitytojams.

Susiję įrašai