BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Lietuviškas startuolis užsimojo sukurti sistemą - visiškai automatizuos apskaitos paslaugas

2019 m. liepos 24 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

70Ventures investavo į startuolį „Future technologies“, kuris visiškai automatizuos įmonių buhalteriją bei leis automatiškai apskaičiuoti ir sumokėti PVM.  70Ventures investicijos ir akceleravimo programos tikslas padėti startuoliui užmegzti reikiamą partnerystę su vienu iš regiono bankų bei suburti reikiamą komandą produkto sukūrimui ir komercializavimui.

Rodoma:

70Ventures investavo į startuolį „Future technologies“, kuris visiškai automatizuos įmonių buhalteriją bei leis automatiškai apskaičiuoti ir sumokėti PVM.  70Ventures investicijos ir akceleravimo programos tikslas padėti startuoliui užmegzti reikiamą partnerystę su vienu iš regiono bankų bei suburti reikiamą komandą produkto sukūrimui ir komercializavimui.

Arminas Kazlauskas, UAB „Future technologies“ vadovas, teigia, kad poreikis automatizuoti dažnai pasikartojančias buhalterines operacijas, taupyti laiką ir galimybė nebesirūpinti laiku mokamais atlyginimais bei mokesčiais sudomino itin didelę dalį pradinio rinkos tyrimo dalyvių, kurie buvo pasiruošę ne tik naudotis nauja sistema, bet ir už ją mokėti mėnesinį mokestį.

Ypač svarbus startuolio kuriamo produkto aspektas yra tai, jog nebereikės rūpintis buhalteriais ir prašyti jų atsiųsti norimą dokumentą, nereikės pačiam apskaičiuoti mokesčių ar jų deklaruoti su dabar esamomis, bet ne visad patogiomis valstybinėmis sistemomis. Visi buhalteriniai procesai vyks automatiškai, be vartotojo įsikišimo, o įmonei beliks tik dirbti ties savo tikslais. Sistema ne tik leis automatiškai nuskaityti įmonės vieno ar kelių skirtingų bankų operacijas ir patogiai jas peržvelgti vienoje vietoje, bet ir leis realiu laiku matyti įmonės pelną, nuostolį ir kitus, kasdieniam darbui svarbius rodiklius bei finansines prognozes.

„Džiaugiamės turėdami itin patyrusią ir subalansuotą komandą – nuo bankinio ir finansinio sektoriaus specialistų su ilgamete patirtimi iki techninių bei verslo vystymo ekspertų. Ypač įdomu dirbti su Per Moller, kurio daugiametė patirtis ir noras laužyti nusistovėjusius standartus leidžia eiti nepramintais ir daug potencialo turinčiais takais“ – teigė Arminas Kazlauskas.

Šiuo metu Future technologies ieško partnerystės su bankais, kuriems galėtų pasiūlyti galimybę įsidiegti produktą savo interneto bankininkystės aplinkoje. Tokiu būdu būtų ne tik išspręstas buhalterinės apskaitos klausimas naujoms ir esamoms įmonėms, bet ir įgautas pranašumą prieš konkurentus kovojant dėl pagrindinio banko vardo tarp vartotojų.

„Future technologies“ kuriamas produktas ne tik naudingas įmonėms, tačiau gali padėti ir valstybei mažinti šešėlinę ekonomiką bei gerinti verslo aplinką. Manome, kad paleidus pilotą su vienu ar keliais bankais pavyks sulaukti ir valstybės palaikymo.

Pirmą kartą užsiminta apie dvejybinį įrašą Luko Pačiolio 1494 m. Venecijoje išleistoje knygoje „Suma de aritmetica, geometria, proportion et proportionalita“. „Future technologies“ kelią klausimą – ar per daugiau nei 500 metų technologijos ir verslas nepasikeitė, kad vis dar naudojame tuos pačius metodus?

70Ventures:

Rizikos kapitalo priemonė „Akceleravimo fondas“, pagal kurią veikia 70Ventures akceleravimo fondas ir ankstyvosios stadijos rizikos kapitalo fondas, įgyvendinamas per „Verslo finansavimo fondą, finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo“. Jo valdytoja – „Invega“, steigėjos – Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Finansų ministerija ir „Invega“.

Raktažodžiai: Verslas start-up Startuolis

Artimiausi renginiai