BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

LVPA skyrė kandidatus į „RegioStars“: siunčiamos svarbios žinutės Europai

2020 m. balandžio 6 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Europos Komisija paskelbė kasmetinį „RegioStars“ konkursą, skirtą apdovanoti geriausius Europos Sąjungos investicinių fondų finansavimą gavusius projektus. LVPA konkursui pateikė kandidatūras į pramonės pertvarkos ir žiedinės ekonomikos apdovanojimų kategorijas.

Rodoma:

„RegioStars“ apdovanojimams Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) atrinko bendrovių „Esemda“, „Intersurgical“, „Ekspla“ ir „Owexx“ projektus. Jais įmonės diegia inovacijas gamyboje, plečia mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) infrastruktūrą, palaiko sumaniosios specializacijos strategiją, stiprina pramoninę bazę, siekdamos gaminti inovatyvius produktus ar savo veikloje ieškodamos „žaliųjų“ sprendimų.

„Kandidatūras teikėme vadovaudamiesi konkurso sąlygomis, kurių vienas iš svarbiausių rodiklių – bendrovių siekis išmaniais sprendimais prisidėti prie savo regiono, o taip pat ir Europos pramonės pertvarkos. Taip pat skatinti žiedinę ekonomiką kuriant ekologiškus sprendimus. Kiekvieno iš atrinktų projektų veikla neša svarią žinutę Europai. Dedame pastangas, kad šios žinutės būtų išgirstos kuo plačiau“, – sako LVPA direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.

Anot LVPA vadovo, atrinktus projektus vykdančios bendrovės demonstruoja skirtingus pozityvios veiklos rodiklius. Vienos jų išsiskiria inovatyvumu, kitosdideliu poveikiu regionui, tvaria veikla, efektyviai įgyvendintais ES projektais.

Šios įmonės aktyviai veikia ir kovoje su COVID-19. Vienos jų plačiai prisideda šalies mastu, tiekdamos reikalingą apsaugą, kitos – resursus nukreipusios į bendradarbiavimą su užsakovais medicinos srityje. Bendrovės deda pastangas užtikrinti sklandų darbą įmonių viduje, diegia išmaniąsias IT sistemas, kad gamyba vyktų be trikdžių. Kai kurios savo veiklą per trumpą laiką sugebėjo perorganizuoti taip, kad ją kuo mažiau paveiktų dėl viruso įsivyravusi verslo krizė.

Šiuo metu į konkursą kandidatuojančius projektus svarsto Finansų ministerija. Iki gegužės 9 dienos atrinktų šalių projektų laukia Europos Komisija, kur juos dar kartą svarstys konkurso komisija. Šventinė „RegioStars“ apdovanojimų ceremonija įvyks spalio mėnesį Briuselyje.

Iš viso šiais metais Europos Komisija kvietė teikti projektus penkioms „RegioStars“ kategorijoms. Tai – pramonės pertvarka kuriant pažangią Europą, žiedinė ekonomika kuriant žalią Europą, įgūdžiai ir švietimas kuriant skaitmeninę Europą, piliečių dalyvavimas kuriant darnius Europos miestus ir jaunimo įgalinimas siekiant tarpvalstybinio bendradarbiavimo.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2020
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04 05