BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Naujoji atrankinio tikrinimo tvarka motyvuos siekti kokybės

2019 m. balandžio 10 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra (ESFA) šią savaitę savo projektų vykdytojams pristato naujovę, kuri leis jiems teikti mažiau dokumentų, nepaisant naujų Europos Komisijos (EK) audito iškeltų reikalavimų, ir kartu motyvuos siekti kokybės.

Rodoma:

2018 m. pabaigos audito ataskaitoje EK iškėlė reikalavimą tikrinti visus su mokėjimo prašymais susijusius išlaidas pagrindžiančius dokumentus. Tai yra didelę administracinę naštą sukuriantis reikalavimas.

Ieškodama išeičių, ESFA parengė Mokėjimo prašymų atrankinio tikrinimo tvarką, kuri gali sumažinti šią naštą kiek įmanoma daugiau. Naujoji atrankinio tikrinimo tvarka susieta su kiekvieno projekto rizikos vertinimu – kuo geresnė projekto kokybė, tuo mažesnis rizikos lygis ir atitinkamai mažiau dokumentų yra tikrinama. Pvz., jeigu su MP deklaruojama 20 žmonių darbo užmokesčio išlaidos, gali būti prašoma pateikti tik vieno žmogaus visus darbo užmokesčio išlaidas pagrindžiančius dokumentus.

Naujoji tvarka ne tik atitinka griežtą EK reikalavimą, bet kartu ir mažina administracinę projekto valdymo naštą. Svarbu suprasti, kad projekto rizikos vertinimas gali keistis atsižvelgiant į kiekvieno mokėjimo prašymo kokybę, patikros vietoje rezultatus, projekto auditų rezultatus ar kitus reikšmingus įvykius, todėl projektų vykdytojams verta siekti kuo mažesnės savo projekto rizikos lygio ir kartu didesnės projekto ir savo darbo kokybės.

Nauja Mokėjimo prašymų atrankinio tikrinimo tvarka pradedama taikyti nuo 2019 m. gegužės 1 dienos.

Raktažodžiai: es investicijos

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2020
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04 05