BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Per įvairias kompensacijų priemones verslui skirta jau 70 proc. lėšų

2019 m. spalio 4 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“
Rodoma:

Verslininkų naudojimasis konsultacijų, mokymų, dalies palūkanų bei darbo užmokesčio išlaidų kompensacijomis, kurios išmokamos pasinaudojus UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) administruojamomis visuotinės dotacijos priemonėmis, įgavęs didelį pagreitį. Iš visų kompensacijų priemonėms įgyvendinti skirtų 69,2 mln. eurų, verslo projektams įgyvendinti jau skirta 70 proc. lėšų. „Invegai“ bendrai jau pateikta net 5784 paraiškos, o iš viso verslui jau išmokėta apie 20 mln. eurų.

Šios verslo finansavimą lengvinančios priemonės padėjo ir padeda daugybei specialistų kelti ar plėsti kvalifikaciją, prisitaikyti prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų bei gauti kvalifikuotų verslo, eksporto ar efektyvesnio gamtos išteklių ir resursų naudojimo konsultacijų, o grįžusios palūkanos ar dalis darbo užmokesčio išlaidų verslams leidžia susimažinti paskolų naštą.

Profesionalumas ir toliau išlieka vienas būtiniausių verslininkų bei sėkmingų kompanijų darbuotojų bruožų. Nuolatinis pranašumo prieš konkurentus kūrimas gali tapti trūkstamu sėkmės faktoriumi, todėl natūralu, kad pačios populiariausios ir daugiausiai verslininkų dėmesio sulaukiančios priemonės išlieka „Verslo konsultantas LT“, „Kompetencijų vaučeris“ bei „Dalinis palūkanų kompensavimas“. „Invega“ taip pat aktyviai kompensuoja išlaidas, patirtas pasinaudojus ir konsultacijomis eksporto, potencialių rinkų paieškos, bei  efektyvesnio išteklių naudojimo, gamtos resursų tausojimo klausimais pagal priemones „Expo konsultantas LT“ ir „Eco konsultantas LT“. Visos kompensacijos finansuojamos iš Europos regioninės plėtros ir Europos socialinio fondų lėšų

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
28
29
30
31