BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Trumpai ir paprastai - ES finansavimo šaltinių Katalogas!

2021 m. spalio 22 d.

Finansavimo šaltinių katalogas buvo sukurtas atsižvelgiant į viešojo ir privataus sektoriaus poreikį greitai surasti tikslią informaciją apie įvairias Europos Sąjungos siūlomas projektų finansavimo programas.

Rodoma:

 

Šiais metais buvo parengtas pagrindinių ES finansinių priemonių Katalogas . Jame finansavimo šaltiniai yra susisteminti ir suklasifikuoti pagal įvairius požymius bei papildyta komentarais apie viešojo sektoriaus projektų finansavimo galimybes.

Finansavimo šaltinių Katalogo paskirtis – padėti nustatyti projektų finansavimo galimybes, kurios atitiktų projekto vykdytojo vykdomą veiklą ir jo projektams keliamus reikalavimus.

 

Katalogas suteiks visą pradinę informaciją, kuri reikalinga ieškant savo projektui tinkamos finansinės priemonės, padės suprasti skirtingų priemonių teikiamas galimybes, keliamus reikalavimus projektų parengimui ir pateikimui į paskelbtus konkursus.

Finansinių priemonių aprašymuose rasite tiesiogines nuorodas į pirminius informacijos šaltinius: fondų reglamentus, kasmetines ar daugiametes finansavimo programas, administruojančias agentūras ir pan.

 

Šis įrankis yra sukurtas atsižvelgiant į viešojo ir privataus sektoriaus poreikį greitai surasti tikslią informaciją apie įvairias ES siūlomas projektų finansavimo programas.

 

Pvz.: duomenis galima pasirinkti pagal šiuos filtrus:

(panaudota VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros paskelbta informacija)