Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Lietuvos ir Azerbaidžano partnerystę sustiprino sėkmingai įgyvendintas ES Dvynių projektas

2019 m. sausio 29 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra kartu su partneriais Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir Valstybės tarnybos departamentu baigė įgyvendinti daugiau kaip dvejų metų trukmės ir 1,2 mln. eurų vertės Europos Sąjungos Dvynių projektą.

Rodoma:

Europos socialinio fondo agentūra kartu su partneriais Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir Valstybės tarnybos departamentu baigė įgyvendinti daugiau kaip dvejų metų trukmės ir 1,2 mln. eurų vertės Europos Sąjungos Dvynių projektą, skirtą Azerbaidžano Respublikos valstybės tarnybos reformos plėtrai.

Europos Sąjungos ambasadorius Azerbaidžane ir Europos Sąjungos delegacijos vadovas Kęstutis Jankauskas palinkėjo, kad investicijos lemtų matomus ir Azerbaidžano gyventojams reikšmingus pokyčius, ir akcentavo, jog ES delegacija ir toliau rems šalies viešojo administravimo sistemos reformą.

Apžvelgdama projekto reikšmę, 2019 m. sausio 25 d. Baku vykusiame projekto baigiamajame renginyje Azerbaidžano Respublikos valstybės tarnybos atrankos centro vadovė Maleyka Abbaszadeh akcentavo, kad bendromis pastangomis pasiekti rezultatai yra itin svarbūs šiuo metu vykstančiai valstybės tarnybos reformai, o kartu jie bus ir stiprus pagrindas įgyvendinant kitus projektus.

Renginyje susirinkusius Azerbaidžano valstybės institucijų atstovus taip pat sveikino Lietuvos Respublikos ambasadorius Azerbaidžano Respublikoje Valdas Lastauskas bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės vicekancleris ir projekto vadovas Alminas Mačiulis. Lietuvos komandai vadovavęs Alminas Mačiulis didžiavosi sustiprinta dviejų šalių partneryste, dėkojo už galimybę dirbti su tokia stipria Lietuvos ir Azerbaidžano ekspertų komanda ir džiaugėsi pasiekimais. „Lietuva visada bus Azerbaidžano draugė ir patikima partnerė“, - pabrėžė projekto lyderis.

Ilgiau kaip dvejus metus Azerbaidžane dirbęs nuolatinis Dvynių patarėjas, Valstybės tarnybos departamento  direktoriaus pavaduotojas Edvardas Žukauskas pristatė projekto rezultatus, iš kurių kaip vieną svarbiausių būtų galima paminėti Azerbaidžano valstybės tarnybos 2019-2025 plėtros strategijos priėmimą. Ši strategija apima daugelį projekto metu pateiktų rekomendacijų Azerbaidžano valstybės tarnybos plėtrai: valstybės tarnybos  valdymo institucinės sandaros stiprinimą, personalo valdymo remiantis turimomis kompetencijomis diegimą, žmogiškųjų išteklių valdymo stiprinimą įstaigose, informacinių technologijų plėtrą valdant valstybės tarnybą ir kt. Kaip svarbus Dvynių projekto pasiekimas įvardijamas parengtas Valstybės tarnautojų darbo užmokesčio įstatymo projektas, kuriame siūloma nustatyti darbo užmokestį, atsižvelgiant į veiklos rezultatus. Edvardas Žukauskas taip pat pabrėžė šio projektu metu vykusį apsikeitimą informacija ir bendradarbiavimą, pasiektą per daugybę susitikimų, diskusijų, seminarų ir studijų vizitų, nes būtent tai leido plačiai paskleisti Europos Sąjungos šalių gerąją žmogiškųjų išteklių valdymo praktiką Azerbaidžano valstybės tarnyboje.   

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS