Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Pareiškėjus pagal priemonės "Kompetencijos LT" 2 kvietimą skatiname aktyviau registruotis į informacinius seminarus

2019 m. sausio 3 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra ir LR ūkio ministerija kviečia aktyviau registruotis į informacinius seminarus būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonės „Kompetencijos LT“ 2 kvietimą.

Rodoma:

Europos socialinio fondo agentūra ir LR ūkio ministerija kviečia aktyviau registruotis į informacinius seminarus būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonės „Kompetencijos LT“ 2 kvietimą.

Galimi pareiškėjai pagal šį kvietimą
: verslo asociacijos, prekybos, pramonės ir amatų rūmai, klasterio koordinatoriai, viešosios įstaigos, kurių pagrindinė veikla yra teikti inovacijų konsultavimo ir (ar) inovacijų paramos paslaugas, viešosios įstaigos, kurių pagrindinė veikla yra teikti verslumo skatinimo ir įmonių konkurencingumo didinimo paslaugas, skaitmeninių inovacijų centrai, dalyvaujantys bent vienoje Europos Komisijos skaitmeninių inovacijų diegimo srityje, atitinkantys 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonės Nr. 09.4.3-ESFA-K-814 „Kompetencijos LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 2 (toliau – Aprašas) 21.2 papunktyje nurodytą specialųjį projektų atrankos kriterijų.

Informaciją apie priemonę, remiamas veiklas bei šio kvietimo elektroninę paraiškos formą rasite čia.

Priemonės tikslas – užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, jų profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas, siekiant sudaryti galimybę įmonių darbuotojams gauti aukščiausios kokybės mokymus.

Numatomos seminarų temos:

  • Priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas;
  • Prioritetinių projektų atrankos kriterijų pristatymas;
  • Bendrieji projektų reikalavimai. Paraiškos pildymas;
  • Išlaidų tinkamumo reikalavimai;
  • Paraiškų teikimas ir jų vertinimas.

Seminarai vyks:

  • 2019 m. sausio 9 d. Vilniuje.  Registruotis galima iki 2019 m. sausio 7 d., spustelėjus šią nuorodą.
  • 2019 m. sausio 16 d. Kaune.  Registruotis galima iki 2019 m. sausio 11 d., spustelėjus šią nuorodą. (DĖMESIO! Seminaras Kaune nevyks)

Registracija į seminarus yra privaloma. Į seminarus kviečiame registruotis ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, planuojančios teikti paraišką. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslią seminaro vietą užsiregistravusius dalyvius informuosime prieš renginį elektroniniu paštu. Maloniai prašome registruojantis nurodyti Jums aktualius klausimus.
Registruotis galima čia.

Turinčius klausimų dėl planuojamų renginių bei atvirų dienų konsultacijų, maloniai prašome kreiptis į Ievą Taučkėlaitę, tel. Nr. 8 659 60 131 el.p. ieva.tauckelaite@esf.lt

Primename, kad dėl priemonės „Kompetencijos LT“ finansavimo sąlygų aprašo, paraiškų pildymo ir kitų klausimų galite kreiptis nurodytais kontaktais:

Edita Skonsmonienė, Projektų valdymo skyriaus I projektų vadovė, el. p. edita.skonsmonienė@esf.lt, tel.: 8 659 80  527

Rasa Balžekienė, Projektų valdymo skyriaus I projektų vadovė, el. p. rasa.balzekiene@ esf.lt, tel.: 8 659 80 684

Raktažodžiai: kompetencijos lt

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS