BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Stabdomas vienas iš trijų galiojančių kvietimų teikti paraiškas paskolų palūkanoms kompensuoti

2019 m. vasario 6 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) nuo 2019 m. vasario 6 d. stabdo kvietimą teikti paraiškas pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Dalinis palūkanų kompensavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų verslumui didinti“. Paraiškų priėmimas stabdomas pasiekus didžiausią leistiną finansavimo sumą. Paraiškos, gautos po kvietimo sustabdymo, nebus vertinamos.

Rodoma:

Projektams pagal jungtinę visuotinės dotacijos priemonę „Dalinis palūkanų kompensavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų verslumui didinti“, Nr. 03.1.1-IVG-T-809, finansuoti buvo skirta 21,4 mln. eurų.

„Dalinis palūkanų kompensavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų verslumui didinti“ buvo viena iš trijų jungtinės priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ priemonių, skatinanti labai mažas, mažas ir vidutines įmones plėsti veiklą imant paskolas. Šiuo metu palūkanos toliau kompensuojamos projektams, skirtiems mažų ir vidutinių įmonių produktyvumui ir pramonės įmonių efektyvumui didinti.

Iš viso nuo kvietimo teikti paraiškas kompensuoti palūkanas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų verslumui didinti pradžios gauta 3295 paraiškos ir priimtas 2721 teigiamas sprendimas pasirašyti dotacijos sutartis.

Pareiškėjams, gavusiems „Invegos“ teigiamus sprendimus, palūkanos bus kompensuojamos sprendimuose nustatyta tvarka.

Raktažodžiai: invega

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS