BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

10 teminių diskusijų ir visuomenės apklausa dėl 2021-2027 m. ES fondų investavimo krypčių

Finansų ministerija, koordinuodama 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos Lietuvai projekto (toliau – Programa) rengimą bei siekdama kuo didesnio visuomenės, socialinių ir ekonominių partnerių bei pilietinės visuomenės įsitraukimo, skaidrumo valstybės investicijų planavime ir investicijų efektyvumo, 2020 m. rugpjūčio-rugsėjo mėn. e.pilietis platformoje kvietė visus suinteresuotuosius, socialinius ir ekonominius partnerius bei pilietinę visuomenę teikti pastabas ir siūlymus Programai. Rugsėjo mėnesį nuotoliniu būdu buvo suorganizuota 10 viešųjų diskusijų pagal 5 Programos prioritetus: 1. „Pažangesnė Lietuva“, 2. „Žalesnė Lietuva“, 3. „Geriau sujungta Lietuva“, 4. „Socialiai atsakingesnė Lietuva“, 5. „Piliečiams artimesnė Lietuva“.

Viešosiose diskusijoje iš viso dalyvavo apie 200 skirtingų institucijų atstovų, ekspertų, kitų suinteresuotųjų. Didžiausias aktyvumas buvo svarstant prioritetą ,,Žalesnė Lietuva“. Jam aptarti skirtose diskusijose dalyvavo 77 institucijų atstovai. Per e.pilietis platformą vykdytoje apklausoje raštu gauti 232 respondentų atsakymai. Daugiausiai siūlymų pateikta prioritetui „Socialiai atsakingesnė Lietuva“ (118 siūlymų) ir prioritetui „Žalesnė Lietuva“ (65 siūlymai), tačiau reikia įvertinti tai, kad tai daugiausiai uždavinių turintys prioritetai.

Dėkojame visiems, kurie prisideda prie taiklesnio ir tvaresnio investicijų planavimo ir jų suderinamumo. Viešųjų diskusijų metu išsakytos pastabos ir siūlymai bus įvertinti ministerijų, ekspertų ir pagal juos bus tobulinami Programos prioritetų aprašymai. Tikime, kad viešosios konsultacijos prisidės prie Lietuvai sėkmingų ir įrodymais grįstų derybų su Europos Komisija dėl Programos investicijų.

Kviečiame susipažinti su diskusijų ir apklausos per e.pilietis platformą rezultatais:

Viešųjų diskusijų dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos rezultatai ir rekomendacijos

Apklausos raštu dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos rezultatai


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.