BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Aplinkos ministerijos informacija

2019 m. rugsėjo 3 d. aptarimas su partneriais

Aplinkos ministerija 2019 m. rugsėjo 3 d. organizavo diskusiją žiedinės eknomikos srityje. Ja  siekiama išsiaiškinti socialinių, ekonominių partnerių ir kitų suinteresuotų atstovų idėjas, kaip naudingiau investuoti ES lėšas, siekiant efektyvesnio rezultato žiedinės ekonomikos srityje. Susitikimas vyko Aplinkos ministerijos (A. Jakšto g. 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.).

2019 m. rugsėjo 4 d. aptarimas su partneriais

Aplinkos ministerija 2019 m. rugsėjo 4 d. organizavo diskusiją vandens telkinių būklės gerinimo, užtvankų ir kitų upėse esančių barjerų šalinimo ir potvynių rizikos valdymo srityse. Ja  siekiama išsiaiškinti socialinių, ekonominių partnerių ir kitų suinteresuotų atstovų idėjas, kaip naudingiau investuoti ES lėšas, siekiant efektyvesnio rezultato vandens telkinių būklės gerinimo, užtvakų barjerų šalinimo ir potvynių rizikos valdymo srityse. Susitikimas vyko Aplinkos ministerijos (A. Jakšto g. 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.).

2019 m. rugsėjo 5 d. aptarimas su partneriais

Aplinkos ministerija 2019 m. rugsėjo 5 d. organizavo diskusiją tvarios vandentvarkos ir poplūdžių miestuose rizikos valdymo srityse. Ja siekiama išsiaiškinti socialinių, ekonominių partnerių ir kitų suinteresuotų atstovų idėjas, kaip naudingiau investuoti ES lėšas, siekiant tvaresnės vandentvarkos ir efektyvesnio rezultato poplūdžių miestuose rizikos valdymo srityse. Susitikimas vyko Aplinkos ministerijos (A. Jakšto g. 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.).

2019 m. rugsėjo 6 d. aptarimas su partneriais

Aplinkos ministerija 2019 m. rugsėjo 6 d. organizavo diskusiją gamtos apsaugos srityje (tame tarpe ir užterštų teritorijų tvarkymo klausimai). Ja siekiama išsiaiškinti socialinių, ekonominių partnerių ir kitų suinteresuotų atstovų idėjas, kaip naudingiau investuoti ES lėšas, siekiant efektyvesnio rezultato gamtos apsaugos srityje. Susitikimas vyko Aplinkos ministerijos (A. Jakšto g. 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.).

2019 m. rugsėjo 12 d. aptarimas su partneriais

Aplinkos ministerija 2019 m. rugsėjo 12 d. organizavo diskusiją su socialiniais ir ekonominiais partneriais, mokslo bendruomene, taip pat suinteresuotų valstybės ir kitų institucijų atstovais dėl 2021–2027 m. Europos Sąjungos investicijų fondų lėšomis finansuojamų veiklų, susijusių su gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų energetinio efektyvumo didinimu. Susitikimas vyko Aplinkos ministerijos (A. Jakšto g. 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.).

Aplinkos ministerijos susitikimų pranešimai ir protokolai.


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.