BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Vidaus reikalų ministerijos informacija

2019 m. liepos 11 d. aptarimas su partneriais

Vidaus reikalų ministerija 2019 m. liepos 11 d. organizavo apskritojo stalo diskusiją ,,Bendruomenės inicijuota vietos plėtra: 2021–2027 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investavimo kryptys“. Diskusijos tikslas – Vidaus reikalų ministerijos siekis pasikonsultuoti su ekonominių, socialinių partnerių, pilietinės visuomenės, mokslo bendruomenės, taip pat suinteresuotų valstybės ir kitų institucijų atstovais dėl siektinų rezultatų ir veiksmų, kuriuos tikslinga būtų remti 2021–2027 metų Europos socialinio fondo ir Europos regioninės plėtros fondo lėšomis taikant bendruomenės inicijuotos vietos plėtros metodą.

Diskusija vyko Vidaus reikalų ministerijos (Šventaragio g. 2, Vilnius) kolegijų salėje (334 kab.). Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Europos socialinio fondo skyriaus vedėją Eglę Šarkauskaitę, tel. (8 5) 271 8729, el. p. egle.sarkauskaite@vrm.lt.

VRM pasiūlymai dėl 2021-2027 m. programos

VRM papildoma informacija

 

2019 m. rugsėjo 13 d. aptarimas su partneriais

Vidaus reikalų ministerija 2019 m. rugsėjo 13 d. organizavo diskusiją dėl 2021–2027 metų Europos Sąjungos investicijų fondų lėšomis finansuotinų veiklų, susijusių su klimato kaitos nulemtų nelaimių prevencija, pasirengimu ir reagavimu į jas. Diskusijos tikslas – išsiaiškinti ir išdiskutuoti ekonominių, socialinių partnerių, suinteresuotų institucijų atstovų idėjas ir pasiūlymus, kaip būtų galima efektyviausiai investuoti 2021–2027 metų Europos regioninės plėtros fondo, Sanglaudos fondo ir Europos socialinio fondo lėšas, įgyvendinant šiuos 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos 2 prioriteto „Žalesnė Lietuva“ uždavinius: 1. „Skatinti prisitaikymą prie klimato kaitos, rizikos prevenciją ir atsparumą nelaimėms“; 2. „Tobulinti švietimo ir mokymo sistemas, siekiant pritaikyti įgūdžius ir kvalifikacijas, kelti visų asmenų, įskaitant darbuotojus, kvalifikaciją ir sukurti naujų darbo vietų aplinkos apsaugos, klimato ir energetikos bei bioekonomikos sektoriuose“.

Diskusija vyko Vidaus reikalų ministerijos (Šventaragio g. 2, Vilnius) kolegijų salėje (334 kab.). Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Europos regioninės plėtros fondo skyriaus vedėją Mindaugą Kauzoną, tel. (8 5) 271 8529, el. p. mindaugas.kauzonas@vrm.lt.

Pristatymas


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.