Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Pirkimų skelbimai

Sukūrimo data: 2019-01-17 Paraiškos pateikimo terminas: 2019-01-22
Pirkimo pavadinimas VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba
Projektas Informavimo, konsultavimo ir mokymų elektroninių paslaugų vykdant integruotą augalų apsaugą modernizavimas ir plėtra
Kontaktai ausra.minkeviciene@lzukt.lt Telefono numeris.: 37034744059

Bepiločiai orlaiviai

Vadovaudamiesi Konkurso sąlygų 5.1. punktu, atsakome į pateiktus tiekėjo klausimus ir vadovaudamiesi Konkurso sąlygų 5.2 punktu patiksliname „Bepiločių orlaivių pirkimo konkurso sąlygas“: išbraukiame Bepiločių orlaivių pirkimo techninės specifikacijos (Konkurso sąlygų 1 priedas) reikalavimų bepiločiams orlaiviams 8.1 punktą „8.1. Draudimas – gamintojo BO draudimas, ne trumpesnis kaip 1 metams“ ir 11.10 punktą „11.10. BO gamintojo draudimas“ ir pasiūlymo formos Bepiločių orlaivių pirkimui (Konkurso sąlygų 2 priedas) reikalaujamos charakteristikos 8.1 punktą „8.1. Draudimas – gamintojo BO draudimas, ne trumpesnis kaip 1 metams“ ir 11.10 punktą „11.10. BO gamintojo draudimas“.

+ Klausimai-atsakymai, patikslinimas(1).docx

Susiję pirkimų skelbimai