BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

CPVA pataria: kaip keisti viešųjų pirkimų sutartyse užfiksuotą kainą

Šių metų gegužės 31 d. 10-12 val. Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) kviečia sudalyvauti virtualiame renginyje „CPVA pataria: kaip keisti viešųjų pirkimų sutartyse užfiksuotą kainą“. Jame aptarsime galimybes keisti viešojo pirkimo sutarties sąlygas dėl brangstančių žaliavų, rekordinės infliacijos ir tiekimo grandinių trukdžių  drastiškai keičiantis rinkos sąlygoms.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, siekiant pakeisti viešojo pirkimo sutartį, kokie pagrindiniai reikalavimai ir kokius dokumentus ir informaciją būtina turėti, norint įvertinti viešojo pirkimo sutarties keitimo galimybes ir ją pakeisti – patirtimi dalinsis ir į kitus aktualius klausimus atsakys CPVA specialistai.

  

Raginame klausimus iš anksto pateikti registracijos formoje arba siųsti el. paštu m.genys@cpva.lt. Juos taip pat galėsite užduoti renginio metu.

Išankstinė dalyvių registracija iki gegužės 30 d. vyksta čia: https://forms.gle/13gF4vjDAgj1MLyQ8. Užsiregistravusiems nuoroda į renginį bus atsiųsta nurodytu el. paštu.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Kontaktiniai duomenys

Mindaugas Genys m.genys@cpva.lt
Raktažodžiai: ESinvesticijos