BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Diskusija žiedinės ekonomikos srityje

Aplinkos ministerija š. m. rugsėjo 3 d. (antradienį) 10.00-13.00 val. organizuoja diskusiją su socialiniais, ekonominiais partneriais, mokslo bendruomene, taip pat suinteresuotų valstybės ir kitų institucijų atstovais dėl 2021-2027 m. Europos Sąjungos investicijų fondų lėšomis finansuotinų veiklų, susijusių su žiedine ekonomika.

Diskusija siekiama išsiaiškinti ir išdiskutuoti socialinių, ekonominių partnerių ir kitų suinteresuotų atstovų idėjas ir pasiūlymus kaip būtų galima naudingiau investuoti Europos Sąjungos lėšas, siekiant efektyvesnio rezultato žiedinės ekonomikos srityje.

Pažymime, kad Aplinkos ministerija rengia pasiūlymus dėl siūlomų finansuoti veiklų pagal 2021-2027 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 2 prioritetą „Žalesnė Lietuva“, kuriame nustatytas konkretus tikslas – „skatinti perėjimą prie žiedinės ekonomikos“.

Diskusija vyks Aplinkos ministerijos (A. Jakšto 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.). Dalyvių prašome pasiruošti argumentuotai diskusijai ir iš anksto registruotis nurodytu adresu:

http://bit.do/e5K9A .