Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Informaciniai seminarai projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu"

Europos socialinio fondo agentūra kviečia priemonės „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu" projektų vykdytojus į informacinius seminarus.

Numatomos seminarų temos:

  • Duomenų mainų svetainė. Dalyvių informacijos administravimas. Dokumentų saugojimas. Patikros;
  • Mokėjimo prašymai. Išlaidų tinkamumo finansuoti reikalavimai;
  • Viešųjų pirkimų vykdymas ir priežiūra;
  • Rizikų valdymas. Sutarties keitimas. Projekto viešinimas;

Seminarai vyks:

  •  2018 m. rugsėjo 11 d. Vilniuje, viešbučio "Vilnius Grand Resort" konferencijų centre;
  •  2018 m. rugsėjo 13 d. Klaipėdoje, viešbučio  "Amberton" konferencijų centre;

Kviečiame į seminarus registruotis ne daugiau kaip po 2 asmenis iš vieno projekto vykdytojo organizacijos. Preliminari seminarų trukmė - 8 ak. val. Registracija į seminarą privaloma, registruotis galima užpildžius dalyvio anketą. Registracija į renginį Vilniuje vykdoma iki 2018 m. rugsėjo 7 d., į renginį Klaipėdoje – iki rugsėjo 9 d. Tikslią mokymų programą užsiregistravusiems dalyviams išsiųsime el. paštu.

Anketos komentaruose kviečiame įrašyti rūpimus klausimus. Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis telefonu 8 659 41 957 arba el. paštu: sigita.bytaute@esf.lt .

Žemėlapis

naujojo sodo g. 1 klaipėda, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Sigita Bytautė 8 659 41 957 sigita.bytaute@esf.lt
Informaciniai seminarai projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu"
naujojo sodo g. 1 klaipėda, Vilnius
Raktažodžiai: ESF