BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis renginys 2019 metų studentų vasaros praktikų vykdytojams

Lietuvos mokslo taryba atrinko 183 Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamus studentų vasaros praktikos projektus. Tikimasi, kad šių vasaros praktikų metu studentai įgis mokslinės praktikos patirtį, kurią vėliau galės pritaikyti tiriamojoje veikloje. Naujus projektų vykdytojus kviečiame į informacinį renginį, kuriame supažindinsime su šių projektų administravimu, išlaidų tinkamumo reikalavimais, mokėjimo prašymų teikimo specifika ir aptarsime kitus susijusius klausimus.

Renginys skirtas mokslo ir studijų institucijų projektų administratoriams ir finansininkams, atsakingiems už studentų vasaros praktikų projektų administravimą.

Informacinis renginys vyks liepos 18 d. Lietuvos mokslo taryboje (Mažoji salė, Gedimino pr. 3, Vilnius). Renginio pradžia – 9:30 val.

Registracija į renginį vykdoma Lietuvos mokslo tarybos tinklalapyje www.lmt.lt iki 2019 m. liepos 15 d. 16:30 val.

Kontaktiniai duomenys

Eglė Miltakienė +37060476394 egle.miltakiene@lmt.lt