BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis renginys projektų vykdytojams pagal priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 veiklą "„Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslinės išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“

Lietuvos mokslo taryba kviečia naujus projektų, finansuojamų pagal ES fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 veiklą „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ projektų vykdytojus į informacinį renginį, kuriame numatoma pristatyti projektų administravimo, išlaidų tinkamumo reikalavimus, mokėjimo prašymų teikimo specifiką bei aptarti kitus susijusius klausimus.

Renginys skirtas mokslo ir studijų institucijų projektų administratoriams ir finansininkams, atsakingiems už idėjų mainų ir mokslinių išvykų projektų administravimą:

  • kompetencijos kėlimo mokslinėje stažuotėje;
  • kompetencijos kėlimo mokslo renginiuose užsienyje;
  • vizito dalyvauti doktorantūros procese Lietuvos mokslo ir studijų institucijoje;
  • vizito į Lietuvos mokslo ir studijų instituciją mokslininkų kompetencijai kelti.

Informacinis renginys vyks balandžio 29 d. Lietuvos mokslo taryboje (Didžioji salė, Gedimino pr. 3, Vilnius). Renginio pradžia – 14.30 val. 

Registruotis į renginį galima Lietuvos mokslo tarybos svetainėje. Registracija vyksta iki balandžio 26 d. 14.30 val.