BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Konferencija „Regionai ir regionų plėtros politika Lietuvoje nuo 2020 metų“

Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas organizuoja konferenciją „Regionai ir regionų plėtros politika Lietuvoje nuo 2020 metų“, kuri vyks 2015 m. balandžio 8 d. (trečiadienį) Seime, Konstitucijos salėje, Gedimino pr. 53.

Konferencijos tikslas – atsižvelgiant į Europos Sąjungos Sanglaudos politikos įgyvendinimo rezultatus ir ateities viziją ir, įvertinus Lietuvos ir kitų šalių pasiekimus bei išmoktas pamokas, sudarant regionus ir įgyvendinant juose nacionalinę regioninę politiką bei įsisavinant regionų plėtrai skirtą Europos Sąjungos finansinę paramą, aptarti:

  • kokio turinio regionų plėtros politika turi būti formuojama ir įgyvendinama Lietuvoje nuo 2020 metų;
  • kokius kriterijus atitinkančiuose funkciniuose ir (ar) administraciniuose regionuose turėtų būti įgyvendinama Lietuvos nacionalinė regionų plėtros politika nuo 2020 metų;
  • kaip užtikrinti Lietuvos nacionalinės regionų plėtros politikos ir Europos Sąjungos Sanglaudos politikos harmoniją ir efektyvų Europos Sąjungos  finansinės paramos panaudojimą.

Konferencijos darbotvarkė.

Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuro patarėjas

Algirdas Astrauskas

Tel. (8 5)  2 396 803

Registracija adresu: monika.urmoniene@lrs.lt

Žemėlapis

Gedimino pr. 53, vilnius

Kontaktiniai duomenys

Algirdas Astrauskas (8 5) 2 396 803