Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Lietuvos švietimo sistemos būklės ir jos įtakos veiksnių modeliavimas

Kviečiame į  Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus pristatyti projekto „Lietuvos švietimo sistemos būklės ir jos įtakos veiksnių modeliavimas“, vykdyto 2015–2017 metais, rezultatai ir įžvalgos. Taip pat bus pristatytas naujai pradėtas AL MTEP projektas „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis (EFECTAS)“.

Projekto rezultatus ir naujo projekto idėjas pristatys Vilniaus universiteto prof. dr. Audronė Jakaitienė, prof. habil. dr. Rimantas Želvys, dokt. Dovilė Stumbrienė ir dokt. Jogaila Vaitekaitis. Mokslininkai, naudodamiesi Lietuvos švietimo sistemos ir tarptautinių švietimo tyrimų (EBPO PISA ir IEA TIMSS) duomenimis ir daugiamačiais statistiniais metodais, tyrinėjo socialinės stratifikacijos Lietuvoje įtaką nevienodiems mokymosi rezultatams, kaip nelygybė pasireiškia per šeimą, namų aplinką ir mokyklą.

Susitikime bus aptariama švietimo sistemų efektyvumo ir našumo tyrimų sisteminė apžvalga.
 

Žemėlapis

A. Volano g. 2, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Audronė Jakaitienė audrone.jakaitiene@mii.vu.lt
Lietuvos švietimo sistemos būklės ir jos įtakos veiksnių modeliavimas
A. Volano g. 2, Vilnius