Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Mokymai kultūros sektoriaus pareiškėjams

2018 m. liepos 3 d. Centrinė projektų valdymo agentūra į paraiškų rengimo mokymus kviečia pareiškėjus, kurie planuoja teikti paraiškas pagal priemonės 07.1.1-CPVA-K-306 „MODERNIZUOTI VIEŠĄJĄ IR PRIVAČIĄ KULTŪROS INFRASTRUKTŪRĄ“    kvietimus Nr. 1 ir Nr. 2.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šis kvietimas skirtas pareiškėjams,  kurie po projekto įgyvendinimo teiks ne viešąją kultūros paslaugą.

Mokymai bus skirstomi į dvi dalis: pirmoje dienos pusėje (nuo 8.30 iki 12.00 val.) numatomas pranešimų apie paraiškų pildymą pristatymas, popietinėje mokymų dalyje bus teikiamos individualios konsultacijos būsimiems pareiškėjams. Kiekvienos konsultacijos trukmė – 30 min.

Konsultacijos bus teikiamos iš anksto užsiregistravusiems pagal registracijos laiką.

REGISTRACIJOS ANKETA >>

Kviečiame dalyvauti ir laukiame atvykstant.

Apie konkrečią mokymų vietą bei paskirtą individualios konsultacijos laiką užsiregistravusius asmenis informuosime artėjant renginio datai. Mokymai vyks Vilniuje.

Žemėlapis

S. Konarskio g. 13, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Rosita Saukaitė 8 5 219 1568 r.saukaite@cpva.lt