BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti

 

Nuo 1990 metų pasaulyje minima pagyvenusių žmonių diena, kurią paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja.

Ką reiškia sąvoka „senėjanti visuomenė“, kokie pokyčiai mūsų laukia, kokių veiksmų privalome imtis, kaip gali save realizuoti pagyvenęs žmogus, kuo užsiimti, kokios galimybės įgyvendinti savo svajones? Apie tai kviečiame kartu diskutuoti renginyje, kuris vyks 2019 m. spalio 10 dieną Vilniuje, Domus Marija didžiojoje konferencijų salėje. Planuojama renginio trukmė nuo 10.00 val. iki 15.00 val.

 Renginyje pranešimus skaitys psichologė Genovaitė Bačkutė Petronienė, dr. Neringa Kurapkaitienė ir kt. (renginio darbotvarkė užsiregistravusiems asmenims bus išsiųsta atskira žinute). Renginyje taip pat dalyvaus Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovai.

 Renginys skirtas priemonės „54+“ projektų vykdytojams. Registracija į renginį yra privaloma ir vyks iki 2019 m. spalio 7 d. Kviečiame registruotis 1-2 asmenis iš projekto.