Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Veiklų projektuose organizavimo sėkmė ir iššūkiai

Gerbiamieji vyresnio amžiaus ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į aktyvią visuomeninę veiklą projektų vykdytojai!

Jau daugiau nei pusmetį įgyvendinami vyresnio amžiaus asmenų bendrųjų įgūdžių mokymo, jų įtraukimo į savanoriškas veiklas  bei socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracijos į darbo rinką  projektai. Priemonės „54+“  projektų vykdytojai iki šių metų pabaigos pasiekė tarpinius stebėsenos rezultatus, kurie yra labai svarbūs atsiskaitant Europos Komisijai. Vadovaujančioji institucija,  ruošdamasi kitam ES investicijų etapui, vykdo tyrimus siekdama  įvertinti socialinių įgūdžių mokymų kokybę, tačiau tai padaryti yra sunku, kai projekto veiklos nevyksta taip, kaip yra suplanuota.

Esame susirūpinę projektų neplaninių patikrų rezultatais, bet tikime, kad kartu galime rasti išeitis ir įveikti iššūkius. Taigi kviečiame drauge su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovais atvirai ir konstruktyviai diskutuoti renginyje „Veiklų projektuose organizavimo sėkmė ir iššūkiai“.

Registruotis kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki gruodžio 7 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.
 

Žemėlapis

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km. Avižienių sen., Vilniaus raj., Vilniaus r.

Kontaktiniai duomenys

Daiva Kaleckaitė 8 659 80 948 daiva.kaleckaite@esf.lt
Veiklų projektuose organizavimo sėkmė ir iššūkiai
Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km. Avižienių sen., Vilniaus raj., Vilniaus r.