Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Ventos upės slėnis – išsaugokime ir kurkime drauge!

Kviečiame į visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programos pristatymą.
Miesto gyventojai ir svečiai sužinos, kaip galės prisidėti ir dalyvauti formuojant ir išsaugant Kuršėnų mieste esantį Ventos upės slėnį. Jo teritorija šiuo metu yra apleista, praradusi natūralią kraštovaizdžio struktūrą, nepritaikyta poilsiui ir laisvalaikio praleidimui.
Dalyviams bus suteikiama informacija apie planuojamus darbus ir veiklas, išklausoma pasiūlymų, kaip ir kokiu būdu miesto gyventojams būtų aktualiausia susipažinti ir gauti informaciją apie projekto eigą bei išsakyti savo nuomonę ar pageidavimus dėl kraštovaizdžio formavimo Ventos slėnyje. Tam tikslui yra parengtas Visuomenės dalyvavimo kraštovaizdžio formavime programos projektas, kuris bus pristatytas renginio metu ir patvirtintas tik atsižvelgus į išsakytas nuomones ir gautus pasiūlymus.
 

Žemėlapis

Ventos g. 11A,

Kontaktiniai duomenys

Robertas Paulauskas +370 41 596 678
Ventos upės slėnis – išsaugokime ir kurkime drauge!
Ventos g. 11A,
Raktažodžiai: viešieji aptarimai