BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Aplinkos apsaugos sektoriaus profesinis standartas

Vykdytojas Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Standartai, kokybės, finansų ir personalo valdymo sistemos

Aplinkos apsaugos sektoriaus profesinis standartas apibrėžia aplinkos apsaugos sektorių, jo posektorius ir pagrindinius veiklos procesus, aprašo sektoriaus ir tarpsektorines kvalifikacijas.

Rengiant profesinį standartą atliktas kvalifikacijų poreikio tyrimas sektoriuje, parengtas pirminis siūlomų kvalifikacijų sąrašas, kuris pristatytas suinteresuotoms institucijoms viešųjų konsultacijų metu. Profesinio standarto projektas įvertintas išorės vertintojų, jam pritarė Kasybos, elektros, dujų, garo tiekimo ir oro kondicionavimo, vandens tiekimo, nuotekų valymo, atliekų tvarkymo ir regeneravimo sektorinis profesinis komitetas.

Profesinis standartas:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/9e0060d0a6e411e9b474d97de297fe08

Kvalifikacijų tyrimo ataskaita:

https://www.kpmpc.lt/kpmpc/wp-content/uploads/2015/08/kvalifikaciju-tyrimo-ataskaita_aplinkos-apsaugos-profesinis-standartas_final.pdf