BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Elektroniniai mokymai „Lyčių lygybės sprendimai sėkmingai savivaldai“ ir „Lyties aspekto integravimas į paslaugų teikimą“. Parengė Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, 2020.

Vykdytojas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Produkto sritis Viešasis valdymas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba sukūrė elektroninius mokymus, kurie suteikia galimybę išklausyti mokymo kursus lyčių lygybės ir lygių galimybių integravimo savivaldos lygmeniu klausimais. Elektroniniai mokymai supažindina su aktualia pagrindine informacija lyčių lygybės ir lygių galimybių klausimais ir tipiniais sprendimais bei priemonėmis moterų ir vyrų lygių galimybių situacijai gerinti. Elektroniniai mokymai interaktyvūs, o baigusiems suteikiamas pažymėjimas. Elektroniniuose mokymuose pateikiama informacija skirta tiek tiems, kurie lyčių lygybės ir lygių galimybių principus užtikrina strateginio planavimo ir veiklų įgyvendinimo metu, tiek tiems, kurie šiuos principus turi užtikrinti institucijoje atliekant darbdavio funkciją, tiek tiems, kurie atsakingi už viešųjų paslaugų teikimą. Tikslinė elektroninės svetainės auditorija – viešojo administravimo specialistai, sprendimų priėmėjai (savivaldybių merai, merų pavaduotojai, savivaldybių tarybų nariai, ministerijų, ligoninių, sporto, kultūros, socialinių paslaugų įstaigų steigėjai, vadovai ir pavaduotojai ir pan.), valstybės tarnautojai, biudžetinių įstaigų darbuotojai, strateginio planavimo specialistai, kiti prie strateginio planavimo institucijoje prisidedantys darbuotojai, viešąsias paslaugas teikiantys specialistai.

 

Produkto nuoroda: https://mokymai.lygybesplanai.lt/