BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Elektroninis žemėlapis/interaktyvusis atlasas – lyčių lygybės statistika. Parengė Lietuvos statistikos departamentas, 2020.

Vykdytojas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Produkto sritis Kita
Produkto rūšys TV laidos, filmai, el. svetainės

Lietuvos statistikos departamentas parengė elektroninį žemėlapį, kuriame pateikiama įvairi statistika bent dviem pjūviais – lyties ir savivaldybės. Elektroninis žemėlapis suteikia galimybę stebėti ir naudoti statistinę informaciją apie moterų ir vyrų lygių galimybių padėtį Lietuvos savivaldybėse pagal fiksuojamus ir atnaujinamus rodiklius. Kiekvienos savivaldybės situaciją pagal pasirinktą rodiklį galima palyginti su šalies vidurkiu ir bet kokia kita savivaldybe. Tikslinė elektroninio žemėlapio auditorija – viešojo administravimo specialistai, sprendimų priėmėjai (savivaldybių merai, merų pavaduotojai, savivaldybių tarybų nariai, ministerijų, ligoninių, sporto, kultūros, socialinių paslaugų įstaigų steigėjai, vadovai ir pavaduotojai ir pan.), valstybės tarnautojai, biudžetinių įstaigų darbuotojai, strateginio planavimo specialistai, kiti prie strateginio planavimo institucijoje prisidedantys darbuotojai. Elektroninis žemėlapis taip pat skirtas Lietuvos plačiajai visuomenei – mokslininkams, NVO sektoriaus atstovams ir t.t. Elektroniniu žemėlapiu taip pat gali naudotis lietuviškai nekalbantys Lietuvos ir užsienio gyventojai.

Produkto nuoroda: https://osp.stat.gov.lt/interaktyvus-atlasas