BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Įdiegta kokybės vadybos sistema pagal tarptautinio LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus

Vykdytojas Kelmės rajono savivaldybės administracija
Produkto sritis Viešasis valdymas
Produkto rūšys Standartai, kokybės, finansų ir personalo valdymo sistemos

Siekiant užtikrinti nuolatinį veiklos tobulinimą bei naujų valdymo metodų taikymą, Kelmės rajono savivaldybės administracijoje buvo sukurta ir įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus.


Kokybės vadybos sistemos sukūrimo ir įdiegimo metu buvo parengta kokybės politika; sukurtas rizikų ir galimybių valdymo procesas: atlikta PEST ir SSGG analizės, identifikuotos suinteresuotos šalys, jų reikalavimai ir lūkesčiai; identifikuotos rizikos ir galimybės, suteiktos konsultacijos įvertinant rizikas ir galimybes bei parengiant rizikų ir galimybių valdymo planą; nustatyti kokybės tikslai ir uždaviniai atitinkamoms funkcijoms, lygmenims ir procesams; parengta dokumentacija, reikalinga įgyvendinti LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus; parengta kokybės vadybos sistemos vidaus audito ataskaita, suteiktos konsultacijos atliekant kokybės vadybos sistemos vidaus auditą bei atliekant vadovybės vertinamąją analizę.