BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Knygelė „Saugi namų aplinka“

Vykdytojas Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Produkto sritis Sveikatos apsauga
Produkto rūšys Leidiniai

Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro parengta knygelė  „Saugi namų aplinka“ skirta  visiems ES finansuojamo projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Kėdainių rajone“  suaugusiems unikaliems projekto dalyviams. Knygelėje pateikti patarimai  kaip išvengti traumų namuose pažeidžiamiausioms grupėms – senyvo amžiaus žmonėms ir vaikams. Taip pat  daug dėmesio skiriama  ūmių sveikatos būklių (užspringimo, insulto, miokardo infarkto, traukulių) atpažinimui ir pagalbai esant tokiems atvejams, pateiktos rekomendacijos, kaip tinkamai atlikti pradinį gaivinimą.

Tikimasi, kad parengta knygelė padės geriau atpažinti ūmias sveikatos būkles,  laiku išsikviesti specialiąsias pagalbos tarnybas, suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam asmeniui, išgelbėti žmogaus gyvybę ar prevenciškai sustabdyti sveikatą žalojančius veiksnius.