BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Matematikos ugdymo turinio praktinių užduočių elektroninis bankas

Vykdytojas Utenos ,,Saulės“ gimnazija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Informacinės sistemos, registrai

Sukurti užduočių komplektai 30 – čiai matematikos temų, kurios skirtos I-II gimn. kl. Siekiant, kad mokiniai aktyviai veiktų,  išlaikytų susidomėjimą, įžvelgtų prasmę ir informacijos pritaikomumą, sukurtų užduočių turinys įvairus, susietas su jų pačių gyvenimiška patirtimi, asmeniškai prasmingas ir naudingas, skatinantis vidinę mokymosi motyvaciją ir mokymosi pažangą. Sukurta  skirtingo sudėtingumo užduočių, pritaikytų skirtingiems lygiams, kad mokiniai patirtų mokymosi sėkmę ir pagal savo išgales pasiektų kuo geresnių rezultatų. Užduotys patalpintos virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle ir projekto metu praktiškai išbandytos su mokiniais bei periodiškai aptariamos su konsultantais, kad užtikrinti sėkmingą jo taikymą ir veiklos tęstinumą po projekto.

Šia mokomąja medžiaga gali pasinaudoti visi pageidaujantys mokytojai ir mokiniai. Reikia apsilankyti svetainėje http://www. ringys.info ir pasirinkti kategoriją Matematika bei kursą "Inovatyvi matematika – kiekvieno mokinio sėkmė".

Galima pasinaudoti tiesiogine nuoroda: http://ringys.info/moodle/course/view.php?id=62 . Norint pilnai pradėti naudotis mokomąja medžiaga, reikalinga registracija. Registruojantis lango kairėje reikia spausti mygtuką "Pradėk susikurdamas vartotojo vardą" ir užpildyti registracijos formą.

https://drive.google.com/file/d/1sLqSZnJkE2dD8KWs2h1fWQaENTmaotmR/view

https://www.darius-girenas.kaunas.lm.lt/

https://www.uzpaliai.utena.lm.lt/images/18-19/Matematikos_uzd_bankas.pdf