BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Asmeninis menininko verslumas: kūrybinė motyvacija, individuali pristatymo strategija, meno kūrinio parengimas rinkai“.

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programa Asmeninis menininko verslumas: kūrybinė motyvacija, individuali pristatymo strategija, meno kūrinio parengimas rinkaisuteiks bazines teorines bei praktinius vadybos, strategijos, asmeninio menininko verslumo kultūros lauke įgūdžius. Universalios žinios ugdys gebėjimus priimti profesionalius specialybinius sprendimus, savarankiškai inicijuoti ir įvertinti kūrybinių idėjų ir verslų praktikos galimybes, žinoti komandinio ir individualaus darbo principus bei kritiškai įvertinti vadybinius sprendimus analizuojant kūrybinių produktų bei paslaugų rinką Lietuvoje. Įgyti praktiniai komunikavimo, institucinio ir asmeninio bendradarbiavimo įgūdžiai kultūrinėje aplinkoje padės įsivertinti, kaip menininko kūrybingumas ir asmeninis verslumas gali tapti kultūriniu produktu/paslauga. Neformalaus ugdymo programos metu įgytos teorinės žinios derinamos su praktiniu darbu.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - suteikti teorines žinias ir praktinius įgūdžius inicijuoti, savarankiškai įgyvendinti naujas ir konkurencingas kūrybinių projektų ir kūrybinių verslų idėjas. Ugdyti kultūros rinkos konteksto suvokimą, strateginį mąstymą, viešosios komunikacijos gebėjimus, kūrybinės lyderystės ir asmeninio verslumo raišką.