BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Istorinio kostiumo elementų/ detalių pritaikomumas“.

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programos Istorinio kostiumo elementų/ detalių pritaikomumas“ metu studentai supažindinami su mados aksesuarų istorija, jų raida mados istorijos kontekste, funkcija, jų gamybos būdais ir priemonėmis, audiniais ir kitomis medžiagomis. Atskleidžiama, kaip konkretus aksesuaras (pirštinės, kaklaskarės, skrybėlės, etc.) kito ir evoliucionavo mados istorijos bėgyje, per mados kūrėjų kolekcijas atskleidžiama kaip istoriniai aksesuarai naudojami šiuolaikinėse aukštosios mados kolekcijose, teatro scenoje ir kino pastatymuose. Pristatomos internetinės prekybos platformos (www.etsy.com), kuriose prekiaujama kostiumo aksesuarais, aptariamos šiandieninės aksesuarų tendencijos, individualiai dirbančių aksesuarų kūrėjų galimybės internetinėse prekybos platformose, socialinių tinklų galimybės viešinant kūrybą, internetinės prekybos principai. Studentai mokomi sukomponuoti, sukonstruoti ir pagaminti konkretų kostiumo aksesuarą, taip pat jį pristatyti internetinėje erdvėje.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - supažindinti studentus su kostiumo aksesuarais, jų istorine raida bei panaudojimo šiandieną galimybėmis; suformuoti gebėjimus sukomponuoti konkretų aksesuarą, paruošti brėžinius, parinkti tinkamas medžiagas ir priemones jo gamybai; pagaminti aksesuarą; jį pristatyti internetinėje platformoje.