BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformalaus ugdymo programa „Kūrybiško verslumo platforma „Dizaino kioskas“

Vykdytojas Vilniaus dailės akademija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Neformalaus ugdymo programa „Kūrybiško verslumo platforma „Dizaino kioskasskirta pristatyti ir suteikti studentams žinias apie socialinį verslą ir kaip dizainas gali būti  teigiamų pokyčių, ekonominės vertės, socialinės pažangos variklis. Nagrinėjamos dizainerių kūrybiškumo galimybės, poveikis ir vaidmenys sprendžiant socialines problemas. Stiprinamas studentų supratimas apie verslą ir atitinkamus ryšius tarp dizaino ir verslo.

Programą sudaro teorinės paskaitos apie socialinio verslo ir dizaino sampratą, modelius, žiedinės ekonomikos prasmes bei kūrybinės dirbtuvės. Kuriami socialinio dizaino projektai ir verslo modeliai, orientuoti į visuomenę ir turintys teigiamą socialinį poveikį šiose srityse: efektyvesnis gamtos išteklių naudojimas ir atliekų tvarkymas; biologinės įvairovės apsauga, gyvūnų globa; kraštovaizdžio apsauga ir tvarkymas; kultūrinio savitumo išsaugojimas; visuomenės kūrybingumo skatinimas, kultūros paslaugų prieinamumo plėtojimas; ligų ir priklausomybių prevencija, pacientų telkimas ir jų teisių gynimas bei tarpusavio pagalbos stiprinimas; sveikatos apsauga, socialinis turizmas; žmogaus teisių ir lygių galimybių gynimas ir užtikrinimas; pilietiškumo, patriotiškumo ugdymas, visuomenės švietimas ir informavimas valstybės gynybos klausimais; socialinės atskirties mažinimas.

Neformalaus ugdymo programos tikslas - ugdyti praktines socialinio verslumo kompetencijas bei gebėjimus kurti dizainą, orientuotą į socialinių problemų mažinimą, skatinti socialinio verslo ir dizaino plėtrą.