BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

NEFORMALIOJO MOKYMOSI PROGRAMA "KORUPCIJOS PREVENCIJOS INSTITUCIJOS LIETUVOJE"

Vykdytojas Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programa skirta, siekiantiems susipažinti su Lietuvos Respublikoje veikiančiomis korupcijos prevenciją vykdančiomis institucijomis. Visos valstybės ir savivaldybių institucijos, atlikdamos savo pagrindines funkcijas, turi vykdyti korupcijos prevenciją. Tačiau Lietuvoje yra įsteigtų keletą institucijų, kurių pagrindinė ir tiesioginė pareiga yra būtent korupcijos prevencijos vykdymas. Šioje programoje bus aptarta šių institucijų veikla.

Programos tikslas. Supažindinti visuomenę su korupcijos prevencijos institutu bei institucijomis, atsakingomis už korupcijos prevencijos vykdymą, skatinti teisinį raštingumą.

Programos uždaviniai:

  1. Supažindinti korupcijos prevencijos institutu;
  2. Suteikti žinių apie korupcijos prevencijos institucijų Lietuvoje pareigas ir teises.

Gebėjimai, įgyjamos kompetencijos. Susipažinęs su mokomąja programos medžiaga, besimokantysis įgis žinių apie Lietuvoje veikiančią korupcijos prevencijos institucijų sistemą, jose dirbančių pareigūnų pareigomis ir teisėmis.

 

PROGRAMA PARENGTA SKAITMENIZAVIMUI IR TALPINIMUI E-MOKYMOSI PLATFORMOJE SMIS!