BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Studijų krypčių aprašų skirtingoms pakopoms kūrimo metodika

Vykdytojas Studijų kokybės vertinimo centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Metodijos, metodinės rekomendacijos

Studijų krypčių aprašų skirtingoms pakopoms kūrimo metodikadokumentas, kuriame yra pateikti metodiniai patarimai kaip turi būti rengiami studijų krypčių skirtingų pakopų aprašai. Metodikos tikslas – suteikti studijų krypčių aprašų skirtingoms pakopoms (neskaitant doktorantūros pakopos) kūrimo ar atnaujinimo grupėms reikiamas studijų aprašų kūrimo ar atnaujinimo gaires. Metodika skirta tiek asmenims, kurie rengs studijų krypčių aprašus, tiek ir studijų programų rengėjams bei vykdytojams, kurie metodika gali naudotis kaip papildomu informacijos šaltiniu, aiškinantis studijų krypčių aprašuose nurodytų reikalavimų esmę. Šia metodika taip pat gali vadovautis ir ekspertai, vertinantys studijų programas.

https://www.skvc.lt/uploads/documents/files/Kita_infromacija/Leidiniai/Studiju_krypciu_aprasu_pakopoms_metodika_2019.pdf