BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

UGDYMO KARJERAI METODIKA „PRAKTIKUMAI TĖVAMS“

Vykdytojas Utenos Dauniškio gimnazija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Metodijos, metodinės rekomendacijos

Metodika skirta mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų) (toliau – tėvai) matematinio mąstymo kompetencijos stiprinimui. Šios metodikos taikymas padės užtikrinti sėkmingesnę jų vaikų gyvenimo kokybę ir ateities karjerą. Metodikoje esančios veiklos yra orientuotos į grupines praktines užduotis, situacijų analizę, tėvų savistabą ir refleksijas. Veiklų metu tėvai mokysis vieni iš kitų gerosios patirties pavyzdžių, dalinsis mintimis apie  situacijas, kuriose patiria sunkumų bendraudami su savo vaikais, kartu mokysis identifikuoti problemas, ieškoti priežasčių arba veiksnių, darančių joms įtaką, bei priimti teisingus sprendimus.

Tikslas - stiprinti tėvų matematinio mąstymo kompetenciją, įgalinant  padrąsinti vaikus siekti sėkmingesnės gyvenimo kokybės ir/ar ateities karjeros.

Trukmė - 5 val. vienam susitikimui (projekte numatyti 2 susitikimai su ta pačia arba nauja tėvų grupe per mokslo metus vienoje mokykloje).

Dalyviai - vieno susitikimo metu nuo 8 iki 20 tėvų.