2023 m. spalio 02 d. Atnaujinimo data: 2023 m. spalio 02 d.
Valstybinės mokesčių inspekcijos vizualas
Valstybinės mokesčių inspekcijos vizualas

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kviečia 18-25 m. studentus bei specialistus registruotis į pirmąjį jaunimo mokesčių hakatoną – Taxmania Hackathon. Renginio metu komandos ieškos inovatyvių sprendimų mokestiniams iššūkiams, o geriausių idėjų autorių laukia 10 tūkst. eurų prizinis fondas pasirinktiems kursams. Registruotis kviečiame iki lapkričio 16 d.  

„Geriausiai jaunimo mokestinio raštingumo problemas žino pats jaunimas. Būtent todėl pasirinkome hakatono renginio formatą, kuris  kviečia jaunus specialistus ir studentus tapti VMI partneriais bei realiai prisidėti prie aktualių iššūkių sprendimo savo patirtimi ir idėjomis“, – apie renginį pasakoja VMI vadovė Edita Janušienė, pridurdama, kad hakatonas bus naudingas ne tik prizais, tačiau ir pažintimis su mentoriais bei komisijos nariais iš ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Inovacijų agentūros, Lietuvos banko, Vilniaus universiteto, Lietuvos Junior Achievement, asociacijos „Unicorns Lithuania“.

Pirmas renginio etapas vyks nuotoliniu būdu lapkričio 21 – 22 d. Jo metu dalyviai konsultuodamiesi  su įvairių sričių mentoriais vystys savo idėjas ir vėliau jas pristatys  renginio komisijai. Po pirmo etapo bus išrinktos geriausios komandos, su kuriomis susitiksime gyvai hakatono finale – gruodžio 14 d. Vilniuje.

Renginio metu komandos ieškos sprendimų, kurie padėtų išvengti mokestinių klaidų pradedant veiklą, ugdytų mokestinį raštingumą, padėtų paprastai rasti ir suprasti mokesčių informaciją, taptų prevencija šešėlinei ekonomikai ir nelegaliam atlyginimui. Dalyviai taip pat galės pasiūlyti savo iššūkį.

Visą su renginiu susijusią informaciją rasite www.taxmania.lt, o renginio naujienas kviečiame sekti Taxmania Hackathon „Facebook“ renginyje bei VMI „Facebook“ ir „Linkedin“.

Renginys organizuojamas įgyvendinant VMI projektą „Būsimų mokesčių mokėtojų finansinio raštingumo didinimas“, kuris finansuojamas iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos Kartos Lietuva“ lėšomis.


Valstybinės mokesčių inspekcijos informacija

email Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas pirmieji !

Susiję renginiai

Valstybinės mokesčių inspekcijos vizualas
Mokesčių hakatonas „Taxmania Hackathon“ 2023