| Regionas | Apskritis | Savivaldybė |
|---|---|---|
| Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas | Kauno apskritis | Kauno r. sav. |
E. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas įmonėje UAB „AirHotel“ Nutraukta
Kvietimo numeris
02-033-K
Projekto numeris
02-033-K-0521
Sutarties įsigaliojimo data
2024-06-10 00:00
Projekto vykdytojas
UAB "AirHotel"
Vykdytojo kodas
302598948
Veiklų vykdymo pabaigos data
2025-06-05 00:00
Administruojanti institucija
Inovacijų agentūra
Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma
49 969,00 €
Projektu sprendžiamos problemos
UAB „AirHotel“ valdo trijų žvaigždučių viešbutį „Air Hotel“, kuris įsikūręs šalia Kauno oro uosto. Viešbutyje yra 53 kambariai (dviviečiai, dviviečiai su virtuvėle, kambariai pritaikyti neįgaliesiems bei šeimyniniai keturviečiai kambariai).
COVID-19 pandemijos sukeltos krizės laikotarpiu UAB „AirHotel“ pastebėjo, kad keičiasi viešbučio svečių elgsena ir reikia daugiau dėmesio skirti verslo skaitmeninimui, t.y. ieškoti būdų diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, todėl šio projekto dėka UAB „AirHotel“ planuoja įsidiegti e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimus (įsigyti programinę įrangą, skirtą apgyvendinimo įstaigoms, kuri leidžia klientams savarankiškai užsisakyti apgyvendinimo paslaugas bei už jas atsiskaityti). Tokiu būdu bendrovė tikisi persiorientuoti į teikiamų paslaugų skaitmeninimą ir pritraukti didesnius klientų srautus bei užsitikrinti pajamų augimą.
UAB „AirHotel“ planuojamas įgyvendinti projektas „E. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas įmonėje UAB „AirHotel““ atitinka bendruosius projektų atrankos kriterijus, kurių sąrašas ir vertinimo metodika nustatyti Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių 2 priede, ir atitinka PFSA 9 punkte nustatytus specialiuosius kriterijus, patvirtintus 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos stebėsenos komiteto 2023 m. gegužės 15 d. posėdžio protokoliniu sprendimu Nr. 46P-4 (10), t.y.:
(1) UAB „AirHotel“ yra ne trumpiau kaip 1 metus Juridinių asmenų registre įregistruota ir veikianti MVĮ, kurios metinės pardavimo pajamos iš savo pagamintos produkcijos kiekvienais metais per pastaruosius dvejus finansinius metus sudaro ne mažiau kaip 51 proc. bendroje pardavimo struktūroje ir vidutinės metinės pardavimo pajamos iš savo pagamintos produkcijos per pastaruosius dvejus finansinius metus yra ne mažesnės kaip 100 000 (šimtas tūkstančių) eurų. UAB „AirHotel“ įregistruota 2011 m. kovo 2 d., o jos pačios pagamintos produkcijos vidutinės metinės pajamos per dvejus finansinius metus (2021-2022 m.) sudaro 648.198 Eur ((467.112Eur (2021 m.) + 829.283 Eur (2022 m.)) : 2 = 648.198 Eur)). Visos gautos pajamos yra gautos iš savo pagamintos produkcijos (suteiktų paslaugų).
(2) Įgyvendinus projektą, UAB „AirHotel“ bus priskirtina prie aukštą skaitmeninio intensyvumo lygį turinčių įmonių (vadovaujantis skaitmeninės ekonomikos ir visuomenės indeksu (DESI), kadangi praėjus 1 metams po projekto įgyvendinimo UAB „AirHotel“ naudos mažiausiai 7 skaitmenines technologijas.
Projektui prašomas ES lėšų finansavimas leis įgyvendinti projektą pilna apimtimi per planuojamą laiką ir leis užtikrinti aukštą projekto rezultatų kokybę.
Daugiau
Mažiau
Projekto tikslas
E. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas, siekiant persiorientuoti į teikiamų paslaugų skaitmeninimą bei padidinti pajamų augimą.
Programos tipas
Investicijų programa
Prioritetas
Pažangesnė LietuvaTeritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionų lėšos
| Regionas | Regionui skirta lėšų suma |
|---|---|
| Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas | 49 969,00 € |
ES fondas
| Veiklos pavadinimas | Fondas |
|---|---|
| Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | Europos regioninės plėtros fondas |
Finansavimo šaltiniai
| Finansavimo šaltinio kodas | Finansavimo šaltinio forma | Finansavimo šaltinio suma |
|---|---|---|
| 1. | Projektams skiriamos finansavimo lėšos | 24 984,50 € |
| 1.1. | ES fondų lėšos | 24 984,50 € |
| 2. | Nuosavas įnašas | 24 984,50 € |
| 2.2. | Privačios lėšos | 24 984,50 € |
| 2.2.3. | Privačios lėšos, skirtos ES fondų lėšomis netinkamam finansuoti PVM apmokėti | 24 984,50 € |
Stebėsenos rodikliai
| Pavadinimas | Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė | Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė |
|---|---|---|
| Produktų ar procesų inovacijas diegiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės | 0,00 | 1,00 |
| Įmonių sukurtų naujų ir patobulintų skaitmeninių paslaugų, produktų ir procesų naudotojai | 0,00 | 240,00 |
| Aukštą skaitmeninio intensyvumo lygį pasiekusios įmonės | 0,00 | 1,00 |
| Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas | 0,00 | 68,82 |
Projekto veiklos
| Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas | Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas |
|---|---|
| 05-001-01-05-05-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | 05-001-01-05-05-02-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) |
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
- 013 - MVĮ skaitmeninimas (įskaitant e. prekybą, e. verslą ir tinkle vykdomus verslo procesus, skaitmeninius inovacijų centrus, gyvąsias laboratorijas, interneto verslininkus ir IRT startuolius, B2B)