| Regionas | Apskritis | Savivaldybė |
|---|---|---|
| Sostinės regionas | Vilniaus apskritis | Vilniaus m. sav. |
E. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas UAB „STS Capital“ Baigta įgyvendinti
Kvietimo numeris
02-033-K
Projekto numeris
02-033-K-0466
Sutarties įsigaliojimo data
2024-07-05 00:00
Projekto vykdytojas
UAB "STS Capital"
Vykdytojo kodas
302919724
Veiklų vykdymo pabaigos data
2025-07-05 00:00
Administruojanti institucija
Inovacijų agentūra
Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma
50 000,00 €
Projektu sprendžiamos problemos
UAB „STS Capital“ yra duomenų analitikos, kibernetinio saugumo, programavimo ir konsultacijų veiklą vykdanti įmonė. Bendrovė teikia duomenų analitikos sprendimus, programuoja valdymo sistemas ir sprendimus smulkiam ir vidutiniam verslui, teikia verslo valdymo konsultacijas. Bendrovės veikla šiuo metu vykdoma Lietuvoje.
UAB „STS Capital“ šiuo metu tenka susiduria su šiais iššūkiais:
1) Konkurencija: Informacinių technologijų rinka yra labai konkurencinga. Tą lemia kompetencija, efektyvumas, sugebėjimas dirbti labai greitai besikeičiančiomis sąlygomis. Visa tai sąlygoja, kad norint išsiskirti, būtina nuolat diegti ir tobulinti inovacijas, pardavimo ir komunikacijos būdus, vykdyti efektyvią rinkodarą tiek Lietuvos, tiek ir tarptautiniu lygiu. Galimybė elektroninės komercijos būdu išsiskirti per turinio kūrimą ir pardavimo inovaciją gali padėti gerinti konkurencinę situaciją.
2) Technologinės pažangos greitis: technologijos nuolat tobulėja, todėl būtina visą laiką būti priekyje. Tai reiškia nuolat stebėti naujausius pasiekimus, pritaikymus, kad būtų galima sukurti efektyvius ir pažangius produktus ir paslaugas.
3) Globalinė rinka: duomenų analitikos, kibernetinio saugumo, programavimo rinkos sprendimų paslaugų poreikis suteikia UAB „STS Capital“ eksporto galimybes. Įmonė dirba su pasauliniais analitikos produktais (Qlik, Power BI) dėl to savo paslaugas gali teikti neribotoje rinkoje.
4) Saugumas ir aplinkos tvarumas: Vykstant geopolitiniams iššūkiams, visame pasaulyje didėja spaudimas kuo labiau mažinti energijos sąnaudas ir atitikti aplinkos apsaugos standartus – kuo labiau perkeliant valdymą į online rinką.
5) Pajamų augimas: UAB „STS Capital“, siekdama išlaikyti tarptautinį konkurencingumą, privalo užtikrinti kuo didesnį pajamų augimą. Tvarus pajamų augimas leidžia neatsilikti inovacinėje aplinkoje.
Šis projektas bendrovei turėtų suteikti šias galimybes ir privalumus:
1) Plėsti klientų ratą: Elektroninė parduotuvė leis UAB „STS Capital“ pasiekti naujus klientus visame pasaulyje. Tai atvers naujas galimybes ir padidins produktų ir paslaugų pardavimus.
2) Didinti efektyvumą: Elektroninės parduotuvės automatizacija ir elektroninės prekybos platformos leis UAB „STS Capital“ optimizuoti pardavimų procesus ir sumažinti administracines bei pardavimų išlaidas. Tai padės veiksmingiau valdyti užsakymus, klientų duomenis ir efektyviau komunikuoti (išnaudojant naujienlaiškus, blogus, forumus ir kitus komunikacijos įrankius);
3) Rinktis tinkamus rinkos segmentus: Duomenų analizė, gauta iš elektroninės prekybos, leis UAB „STS Capital“ identifikuoti geriausias rinkos galimybes ir pritaikyti produktus bei paslaugas pagal vartotojų pageidavimus, potencialias rinkas. Tai padės geriau identifikuoti tikslinę auditoriją ir padidinti konversijos/pardavimo rodiklius.
4) Suteikti klientams informaciją: Elektroninė parduotuvė suteiks klientams lengvą prieigą prie išsamių produktų ir paslaugų aprašymų, techninių specifikacijų, kainų ir paslaugų/produktų prieinamumo informacijos. Tai padės potencialiems klientams greitai ir paprastai susipažinti su bendrovės veikla bei įsigyti norimą paslaugą/produktą.
5) Saugoti aplinką: Didinant efektyvumą ir sumažinant biurokratines procedūras, elektroninė parduotuvė padidins pardavimų efektyvumą ir našumą.
Elektroninė parduotuvė taps nauja pardavimų platforma, kuri leis bendrovei pasiekti platesnį klientų ratą, efektyviau valdyti veiklą ir prisidėti prie duomenų analitikos, kibernetinio saugumo, programavimo ir konsultavimo produktų/paslaugų pardavimo. UAB "STS Capital“ visą laiką planavo kurti produktus tarptautinei rinkai, kurioje galimybės yra labai didelės, tačiau būtinas konkurencinis pranašumas.
Daugiau
Mažiau
Projekto tikslas
Projekto tikslas – Įmonės pajamų augimas skaitmenizuojant įmonės veiklą ir diegiant e. pardavimų sandorių sudarymo sprendimus.
Programos tipas
Investicijų programa
Prioritetas
Pažangesnė LietuvaTeritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionų lėšos
| Regionas | Regionui skirta lėšų suma |
|---|---|
| Sostinės regionas | 50 000,00 € |
ES fondas
| Veiklos pavadinimas | Fondas |
|---|---|
| Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | Europos regioninės plėtros fondas |
Finansavimo šaltiniai
| Finansavimo šaltinio kodas | Finansavimo šaltinio forma | Finansavimo šaltinio suma |
|---|---|---|
| 1. | Projektams skiriamos finansavimo lėšos | 25 000,00 € |
| 1.1. | ES fondų lėšos | 25 000,00 € |
| 2. | Nuosavas įnašas | 25 000,00 € |
| 2.2. | Privačios lėšos | 25 000,00 € |
| 2.2.1. | Projekto vykdytojo, partnerio (-ių) ir (ar) jungtinio projekto projekto vykdytojo lėšos | 25 000,00 € |
Stebėsenos rodikliai
| Pavadinimas | Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė | Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė |
|---|---|---|
| Produktų ar procesų inovacijas diegiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės | 0,00 | 1,00 |
| Įmonių sukurtų naujų ir patobulintų skaitmeninių paslaugų, produktų ir procesų naudotojai | 0,00 | 10000,00 |
| Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas | 0,00 | 119,72 |
| Aukštą skaitmeninio intensyvumo lygį pasiekusios įmonės | 0,00 | 1,00 |
Projekto veiklos
| Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas | Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas |
|---|---|
| 05-001-01-05-05-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją | 05-001-01-05-05-02-01 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją (Sostinės regionas) |
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
- 013 - MVĮ skaitmeninimas (įskaitant e. prekybą, e. verslą ir tinkle vykdomus verslo procesus, skaitmeninius inovacijų centrus, gyvąsias laboratorijas, interneto verslininkus ir IRT startuolius, B2B)