Skip to main content
BDAR

Slapukų naudojimas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Kvietimo numeris

10-038-T

Projekto numeris

10-038-T-0373

Sutarties įsigaliojimo data

2026-03-20 00:00

Projekto vykdytojas

SPILA, UAB

Vykdytojo kodas

301732376

Veiklų vykdymo pabaigos data

2026-06-30 00:00

Administruojanti institucija

Centrinė projektų valdymo agentūra

Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma

6 439,79 €

Projektu sprendžiamos problemos

Viena iš Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos mokslo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-001-01-02-01 problemų yra gebėjimų ir paskatų rengti tarptautines MTEP paraiškas trūkumas. Šiuo projektu būtų prisidedama prie minėtos problemos sprendimo – buvo įsigytos ekspertų konsultacijos ir kitos paslaugos, padėjusios parengti paraišką ir gauti paraiškos parengimui būtinas žinias pagal programos „Europos horizontas“ kvietimą "HORIZON-JU-CBE-2025-IA-03 Scaling-up nutritional proteins from alternative sources" vykdant šį tarpdisciplininį projektą. Šiuo projektu sprendžiame problemą, kad tvarūs alternatyvūs baltymų ir funkcinių maistinių medžiagų šaltiniai (aliejinių augalų išspaudos, mikro- ir makrodumbliai, uogų išspaudos) šiandien dažnai lieka nepakankamai panaudojami ir nepilnai panaudojami. Kuriame ir išbandom mastelio didinimui tinkamus tvarius, naujus technologinius sprendimus, leidžiančius iš šių žaliavų išgauti aukštos maistinės vertės, saugius ir stabilios sudėties baltyminius ingredientus (įskaitant baltymingus mišinius), sumažinant atliekas iki minimumo ir užtikrinant ekonominį pagrįstumą bei atitiktį saugaus maisto reglamentams. Projektas pagal savo pobūdį nepažeidžia horizontaliųjų principų ir neprieštarauja Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių konvencijos nuostatoms. Projekto įgyvendinimo metu nenumatoma jokių apribojimų, kurie turėtų neigiamą poveikį lygių galimybių ir nediskriminavimo dėl lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, amžiaus, negalios, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, religijos ar kitų bruožų principams įgyvendinti. Projekte nenumatyta veiksmų, kurie turėtų neigiamą poveikį darnaus vystymosi principui įgyvendinti ar veiksmų, kurie turėtų neigiamą poveikį inovatyvumo (kūrybingumo) principui įgyvendinti (finansuojama veikla netiesiogiai prisideda prie šio principo įgyvendinimo, nes yra orientuota į mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros vystymą). Projekto įgyvendinimo metu nenumatyta veiksmų, kurie pažeistų PFSA nustatytų reikalavimų dėl atitinkamų Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartijos nuostatų laikymąsi.
Daugiau Mažiau

Projekto tikslas

Pateikti paraišką pagal programos "Europos Horizontas" kvietimą "HORIZON-JU-CBE-2025-IA-03 Scaling-up nutritional proteins from alternative sources"

Programos tipas

Naujos kartos Lietuva

Komponentas

Aukštasis mokslas, nuosekli mokslo ir inovacijų skatinimo sistema ir aukštos pridėtinės vertės verslas
Teritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionas Apskritis Savivaldybė
Netaikoma Vilniaus apskritis Vilniaus r. sav.
ES fondas
Veiklos pavadinimas Fondas
Tarptautiškumo skatinimo paketas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonė
Finansavimo šaltiniai
Finansavimo šaltinio kodas Finansavimo šaltinio forma Finansavimo šaltinio suma
1. Projektams skiriamos finansavimo lėšos 6 439,79 €
1.2. EGADP subsidijos lėšos 6 439,79 €
2. Nuosavas įnašas 0,00 €
Stebėsenos rodikliai
Pavadinimas Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė
Paramą gavusios įmonės, iš jų mažos ir labai mažos įmonės 1,00 1,00
Projekto veiklos
Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas
12-001-01-02-01-02 Tarptautiškumo skatinimo paketas 12-001-01-02-01-02-01 Programos „Europos horizontas“ akceleravimas
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
  • 021 - Įmonių, mokslinių tyrimų centrų ir aukštojo mokslo sektoriaus technologijų perdavimas ir bendradarbiavimas
Mums svarbi Jūsų patirtis naudojantis virtualiu asistentu – palikite atsiliepimą, tai užtruks vos minutę.
Ar radote informaciją, kurios ieškojote?
1 žvaigždutė „Ne, neradau“
5 žvaigždutės „Taip, radau viską“
Virtualus asistentas aktualių kvietimų paeiškai